• Jēkabpils Kultūras pārvalde

    Direktore Inta Ūbele
    tel.: 29209982; e-pasts: Inta.Ubele@jkp.lv
    Direktores vietniece Baiba Stalidzāne
    tel.: 29519148; e-pasts: Baiba.Stalidzane@jkp.lv
    Projektu vadītāja Liene Lamba
    tel.: 29534870; e-pasts: Liene.Lamba@jkp.lv
    Projektu koordinatore Santa Vucāne
    tel.: 29724382; e-pasts: Santa.Vucane@jkp.lv
    Sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece
    tel.: 25903869; e-pasts: Ieva.Druveniece@jkp.lv
    Juriste Diāna Ose
    tel.: 20371530; e-pasts: Diana.Ose@jkp.lv
    Datortīkla administrators Ojārs Ozoliņš
    tel.: 22300735; e-pasts: Ojars.Ozolins@jkp.lv
    Lietvede Ārija Terentjeva
    tel.: 65221152; e-pasts: Arija.Terentjeva@jkp.lv
  • Jēkabpils Tautas nams

    Vadītājs Aigars Godiņš
    tel.: 29209192; e-pasts: aigarsg@hotmail.com
    Kultūras pasākumu organizatore Everita Stradiņa
    tel.: 20371536; e-pasts: everitastradina@inbox.lv
    Mākslinieciskais vadītājs Pēteris Draņevičs
    tel.: 27034079; e-pasts: pdranev2@inbox.lv
    Dizaina speciālists (gaismas) Ilmārs Mārāns
    tel.: 20371534; e-pasts: ilmars45@inbox.lv
    Skaņu operators Kaspars Siliņš
    tel.: 22024572; e-pasts: kaspars@idsgrupa.lv
    Saimniecības pārzinis Aigars Ruģelis
    tel.: 20371533; e-pasts: -
  • Krustpils kultūras nams

    Vadītāja Ruta Kalniņa
    tel.: 65221407; 26544619; e-pasts: Ruta.Kalnina@krustpilskn.lv
    Pasākumu organizatore Zinaīda Dzintare
    tel.: 65221051; 22018831; e-pasts: zinadzintare@krustpilskn.lv
    Vecākais mākslinieciskais vadītājs Aivars Pugačs
    tel.: 65221407; 26322675; e-pasts: krustpilskn@krustpilskn.lv
    Dizaina speciālists (gaismas) Edgars Bārbals
    tel.: 27017415; e-pasts: e.barbals@krustpilskn.lv
    Skaņu operators Pēteris Kaņeps
    tel.: 26481147; e-pasts: studija@krustpilskn.lv
    Saimniecības pārzinis Ēvalds Šidlovskis
    tel.: 20371531; e-pasts: -
  • Jēkabpils Galvenā bibliotēka

    Vadītāja Zinaīda Rabša
    tel.: 65232475, 26441992; e-pasts: jgb@jgb.lv
    Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Iveta Gureviča
    tel.: 65232588, 29642338; e-pasts: abonements@jgb.lv
    Bibliotēku sadarbības un kataloģizācijas nodaļas vadītāja Daiga Rubene
    tel.: 652 32275, 29642327; e-pasts: bskn@jgb.lv
    Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Ilona Švābe
    tel.: 65221303, 29642339; e-pasts: berni@jgb.lv
  • Jēkabpils pilsētas bibliotēka

    Vadītāja Renāte Lenša
    tel.: 65237392; e-pasts: jpb@zednet.lv
    Lietotāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Līga Višņevska
    tel.: 65231448, 20046578; e-pasts: jpb.info@zednet.lv
    Komplektēšanas un apstrādes nodaļas vadītāja Gaida Mežance
    tel.: 65236647; e-pasts: jpb.kompl@zednet.lv
    Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Valda Kļaviņa
    tel.: 65236099; e-pasts: jbb@zednet.lv
  • Krustpils saliņa

    Saimniecības pārzinis Jānis Pugačs
    tel.: 29517010; e-pasts: -