IZRĀDE “Trīs musketieri”

27.08.2017 - plkst.18.00 Krustpils brīvdabas estrāde

Krustpils brīvdabas estrādē 27. augustā plkst. 18.00 uz izrādi visai ģimenei “Trīs musketieri” aicina Zigurds Neimanis, Samanta Tīna un Roberto Meloni.

Režisors un asprātību meistars Zigurds Neimanis šovasar vērienīgā brīvdabas iestudējumā pārsteigs skatītājus ar neredzētu slavenā romāna interpretāciju. “Muzikāls un pieklājīgi pikants, krāšņs un pārsteigumiem bagāts; par citiem, bet tomēr par mums pašiem,” iestudējumu raksturo režisors.

Vasaras grandiozākais piedzīvojums visai ģimenei – izrāde, kuras tēmas skar pieaugušo dzīvi, bet forma ir bērniem draudzīga – populāras dziesmas, atraktīva horeogrāfija, pirotehnikas un cirka elementi – neatstās vienaldzīgu neviena vecuma skatītāju.

Zigurds Neimanis īpaši šai izrādei ir radījis oriģinālu dramatisko materiālu, kurā bez bailēm ironizē un lauž priekšstatus par slavenajiem varoņiem. Šis būs stāsts par nedaudz naivu Karali, intriganti Milēdiju, pārgalvīgu Karalieni un viņai uzticīgajiem – trim Musketieriem. Izrāde par atpazīstamo – vīru draudzību un izklaidēm un sieviešu mūžseno ieroci – šarmu.

Nav dēkas par lielu vai par mazu, piedzīvojumi ir dzīvesveids un visneticamākās lietas ir ikdiena. Kā pārvarēt neparedzētos šķēršļus un nekrist par upuri  intrigām – to un daudz ko citu izrādē risinās Latvijā iemīļoti mākslinieki – Samanta Tīna, Roberto Meloni, Nikolajs Puzikovs, Zigurds Neimanis, Imants Strads un citi.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/57335

Biļešu cenas 7 €, 10 €, 12 €

Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Atpakaļ