100 gadu jubilejas KONCERTS “Rozenštrauha gadsimts”. Mainīta pasākuma norises vieta – KKN

17.08.2018 - plkst.20.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

Komponists Eduards Rozenštrauhs ir mūsu valsts vienaudzis, kura 100. gadskārtu mēs atcerēsimies 2018. gada 13. augustā Dzintaru koncertzālē. Tāpat godināsim komponistu arī Tukumā, Bauskā, Alūksnē un Jēkabpilī – komponista 100. dzimšanas dienai veltītajos dziesmu festivāla dižkoncertos.

Tajos gandrīz viss būs kā 1988. gadā, kad Raimonds Pauls reabilitēja tautā mīlēto, bet oficiālās varas neatzīto dziesminieku ar tik sarežģīto likteni. Būs neatkārtojamās Eduarda Rozenštrauha dziesmas, ko orķestra “Vintāža” pavadībā izpildīs Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Andris Daņiļenko, Dainis Porgants un citi mākslinieki.

Koncerta starpbrīdī savu pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma par Eduardu Rozenštrauhu. Tajā būs skatāmas ne tikai intervijas ar komponista līdzgaitniekiem, bet arī unikālas, līdz šim plašākai sabiedrībai nezināmas video liecības par izcilo komponistu.

Koncertos skanēs populārākās komponista Eduarda Rozenštrauha dziesmas – “Zilais Lakatiņš”, “Vecpiebalgas ūdensrozes”, “Ai, māte Latgale”, “Kolumbīne”, “Kādai meičai Cesvainē”, “Meitenei no manas klases” un citi skaņdarbi, bet pēc koncertiem Tukumā, Jēkabpilī, Bauskā un Alūksnē – zaļumballe (iekļauta koncerta biļetes cenā!).

Ieeja koncerta norises vietā – stundu pirms koncerta sākuma.

Biļete uz pasākumu jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Biļete par 3 eur ir domāta tikai skatītājiem līdz 4 gadu vecumam, kuri izrādi apmeklē vecāku pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/50181

Biļešu cenas 3 €, 7 €, 8 €, 10 €, 12 €

Atpakaļ