4. martā Jēkabpilī tiks dots starts “Sieviešu dienas rallijam 2017”

14.02 - 11.03

Pēc trīs nedēļām, 4. martā, tiks dots starts tik ilgi gaidītajam “Sieviešu dienas rallijam”, kas devīto gadu pēc kārtas priecēs daiļās dāmas. Organizatori atklāj lielāko pasākuma intrigu – starta pilsētas katrā maršrutā.

Jau otro gadu pēc kārtas “Sieviešu dienas rallija” starts tiks dots divās dažādās Latvijas pilsētās, kas šogad atradīsies teju vienā Latvijas reģionā. Tās “Sieviešu dienas rallija” dalībnieces, kuras par starta vietu izvēlējās Austrumu maršrutu, pulcēsies Jēkabpilī, bet Rietuma maršruta ekipāžas tiks uzņemtas Tukumā.

“Sieviešu dienas rallijā” Austrumu maršruta dalībnieces pulcēsies Jēkabpils Vecpilsētas laukumā un Viestura ielas 2 stāvlaukumā, savukārt Rietumu maršruta dalībnieces blakus Tukuma ledus hallei Katrīnas laukumā. Sieviešu ierašanās paredzēta no plkst. 8.00 rītā, bet oficiālais starts (laukumā pie Jēkabpils Tautas nama un Tukuma Ledus halles stāvlaukumā) paredzēts plkst. 10.00.

“Esam patiešām lepni, ka šogad starta šāviens “Sieviešu dienas rallijam” izskanēs tieši Jēkabpilī. Ceru, ka pēc šī pasākuma dalībnieces vēlēsies atgriezties pie mums atkal un atkal. Pateicoties tam, dāmām tiek sniegta iespēja  ne vien viesoties Latvijas skaistākajās vietās, bet arī turpināt ilggadējo tradīciju, piedaloties “Sieviešu dienas rallijā” ”, uzsver Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs. Rūpējoties par gaidāmajām viešņām, Jēkabpils pašvaldība parūpējusies, lai 4. marta rīts dāmām aizritētu patīkamās noskaņās. 

Tomēr tas nebūt nav viss, jo Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs rallija dalībnieces pirms starta aicina izbaudīt Jēkabpils burvību, apmeklējot mākslas galeriju MANS’S un ekskluzīvās kosmētikas veikalu, vērot ainavu nesteidzīgā pastaigā pa Daugavas promenādi vai pakavēt laiku pie kafijas tases kādā no Jēkabpils kafejnīcām.

Savukārt Rietuma maršruta dalībnieces Tukumā meklēs smukumu, baudot pilsētas burvību un traucoties tālāk Kurzemē. Jautrība, mūzika un starta šāvieni simbolizēs devīto “Sieviešu dienas ralliju” atkal Tukumā.

Aicinām rūpīgi sekot līdzi jaunumiem sociālajos tīklos un regulāri pārbaudīt e-pastu. Ziņosim un sūtīsim noderīgu informāciju par “Sieviešu dienas ralliju”, tāpēc dalībniecēm, kuras autobraukšanas piedzīvojumā piedalās pirmo reizi, tam ir jāpievērš lielāka uzmanība. Par to, lai 4. marts būtu ikvienas daiļās dalībnieces šī gada grandiozākais notikums!

Avots: womensdayrally.com

Atpakaļ