Multimediālā izrāde bērniem un ģimenēm “Multikosmoss”

16.10.2022 - plkst.12.00 Krustpils kultūras centrs

Bērnu izrāde – Multikosmoss 16.oktobrī plkst.12.00Krustpils kultūras centrā.

16.oktobrī, Krustpils kultūras centrs kļūs par kosmosa laukumu starpplanētu kuģa startam bezgalīgajā Visumā.  

Galvenais uzdevums vienotai skatītāju ekipāžai, gan zēniem, gan meitenēm, kā arī viņu vecākiem, būt par glābiņu Saules sistēmai no Melnā cauruma, kas draud tai ar pilnīgu izzušanu.

Dodoties ceļojumā uz zvaigznēm, katrs no dalībniekiem pirms šīs atbildīgās, bet ļoti aizraujošas misijas, izies speciāli kosmisku apmācību un saņems personīgu navigācijas ierīci, kas ir rokassprādze ar gaismas diodīšu spuldzēm, ar kuras palīdzību varēs izpildīt pat pašus grūtākos uzdevumus.

Pēc izlidošanas plkst.12:00 varēs neilgu laiku atpūsties un pavērot zvaigznes, un pēc tam ekspedīcijas vadītāji, drosmīgie cīnītāji Astra un Leo sāks nodarbības Kosmosa akadēmijā. Jūs uzzināsiet, kā darbojas Saules sistēma, kādas planētas tai pieder un beidzot noskaidrosiet, kas ir melnie caurumi, kuri draud Visumam. Un vienīgi saņemot pilnu komplektu ar kosmosa zināšanām, starpgalaktikas ekipāža iesāks pildīt savu uzdevumu – Saules sistēmas glābšanu.

“Multikosmoss” ir spilgts, izglītojošs, interaktīvs un multimediāls šovs ar notikumu attīstības vadīšanas iespēju. Vai kāds pēc tam spēs padomāt, ka Jūs neesat īsts kosmonauts, kurš izglābis mūsu globālo planētu no nopietniem un neizbēgamiem draudiem?

Biļešu cenas: 7 – 20€

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Servisa” kasēs un internetā – MultiKosmoss – bērnu izrāde – 16.10.2022 – Krustpils kultūras nams – Biļešu Serviss (bilesuserviss.lv)

 

Atpakaļ