Aicina pieteikties projektam “Mirkļbildes”

11.05 - 31.05

Šobrīd mirkļu tveršana ir kļuvusi kā pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa, pieejama gandrīz katram cilvēkam. Tehnoloģiju piedāvātās iespējas stimulē mirkļus fiksēt dažādos veidos, tomēr galvenā darbības motivācija ir iespēja ar šo fiksāciju dalīties plašāk. Līdz ar to aktualizējas jautājums par personiskās telpas neierobežotu publiskošanu. “Dzīvot mirklim” ir populāra atziņa, pie kuras katrs cilvēks atgriežas periodiski, tomēr vai izpratne par mirkļu tveršanu nekļūst virspusēja brīdī, kad tā īstums tiek saskatīts nepieciešamībā atklāt to citiem cilvēkiem – vienalga vai tie ir pazīstami, draugi vai svešinieki. Vai brīdī, kad mirklis tiek it kā iemūžināts, tas patiesībā netiek zaudēts?

Aicinām jauniešus vecumā no 17 līdz 30 gadiem, kuri dzīvo Jēkabpilī vai tuvējos novados, pieteikties projektam „Mirkļbildes”. Projekta ietvaros Jēkabpils tuvumā – Krustpils novada, Kūku pagasta, Brēdiķu ciema „Ezerkalnos” no 27. līdz 30. jūnijam norisināsies plenērs. Tā rezultātā tiks radīts individuāls kopdarbs – gleznu un video instalācijas, kas apvienotas izstādē Jēkabpils Tautas namā no 5. līdz 29. septembrim.

Plenērā būs iespēja mākslas profesionāļu vadībā strādāt divās darbnīcās – glezniecības un video, radot instalācijas, kā arī piedalīties lekcijās par dažādām aktuālām vizuālās mākslas tēmām.

15 projekta dalībnieki – mākslas darbu autori – tiks atlasīti konkursa kārtībā, izvērtējot pretendentu iepriekšējo pieredzi un motivāciju. Pieteikumus gaidām līdz 30.maijam dalībnieku atlases konkursa noteiktajā kārtībā.

Visa aktuālā informācija: www.facebook.com/ceturta.siena/

Konkursa nolikums šeit: MirklbildesNolikums

Projekts notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas atbalstu.

Pateicamies par atbalstu Gundaram Kalvem, SIA „Vērtīgs”, „Sakura suši bāram” un „Domino WOK KEBAB”!

Biedrība „4.siena”

 

Atpakaļ