Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu diena

09.06.2020 - plkst.14.00
  1. jūnijā plkst. 14.00 Jēkabpils Tautas namā norisināsies Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu diena, kuras ietvaros ikviens aicināts klātienē izzināt Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) darbības principus un projektu iespējas.

AIF projektu dienas no 9. līdz 17. jūnijam notiks 17 Latvijas pilsētās. Šo iespēju īpaši aicinām izmantot tiem interesentiem, kuri vēlas iesniegt projektu pieteikumus, bet trūkst informācijas un izpratnes par projektu iespējām un savu atbilstību tām. Tāpat AIF projektu dienās būs iespējams klātienē saņemt atbildes gan uz sev interesējošajiem jautājumiem par jau izsludināto Stratēģisko projektu konkursu vairākgadu projektiem un citiem  plānotajiem konkursiem, gan arī piedalīties darbnīcās par projektu domāšanu.

Pēc AIF projektu dienām notiks arī divi tiešsaistes semināri – 18. jūnijā Stratēģisko projektu un AIF projektu sistēmas informatīvais seminārs, bet 6. jūlijā AIF projektu budžetu plānošanas un grāmatvedības pamatprincipu skaidrojošais seminārs. 

Pieteikšanās elektroniski: http://ej.uz/AIFdienas

Papildu informācijai par semināriem kā arī lai saņemtu individuālu konsultāciju citos ar AIF saistītos jautājumos, aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem! Pirms piesakies individuālajai konsultācijai, izlasi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes uz tām.

Vairāk informācijas: https://www.activecitizensfund.lv/lv/

Atpakaļ