Akustiska KONCERTPROGRAMMA “Es piederu Tev – Tu man”

27.11.2016 - plkst.19.00

Krustpils kultūras namā 27. novembrī plkst. 19.00 akustiskā koncertprogrammā “Es piederu Tev – Tu man” dzirdēsim Normundu Zušu, Ingaru Puncuļi, Ingrīdu Balodi, Ievu Grēveli, Vitoldu Gorņevu. 

Sākot no pirmās Adventes, 27. novembra līdz pat Ziemassvētkiem, Latvijas pilsētās izskanēs sirsnīga un Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu pilna koncertprogramma “ES PIEDERU TEV – TU MAN”.

Izpildītāju sastāvā Normunds Zušs, Ingars Puncuļs, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele un Vitolds Gorņevs.

Koncertu galvenā ideja ir bez lieka skaļuma un trokšņa, kaut uz brīdi klausītājiem dāvāt to sirds siltumu un mieru, kas mūs pārņem, laužoties cauri garākajām ziemas naktīm atkal pretī jaunai gaismai, pretī jaunai cerībai, pretī brīnumam.  Muzikālais materiāls ir akustisks ( tikai klavieres, ģitāra, flauta, perkusijas un balsis ), kas vēl vairāk radīs siltuma un gaišuma sajūtu.

Koncertprogramma ir loti daudzpusīga, sākot no akadēmiskās klasikas līdz pat mūsdienu popmūzikai. Koncertos skanēs arī grupas GALAKTIKA dziesmas, kuru autors ir N.Zušs (“Kad mazā sirsniņa lūdz”, “Es piederu Tev – Tu man” u.c. ), kā arī dziesmas un skaņadarbi no citiem komponistiem un autoriem – Fr. Grubers, Fr. Šūberts, R.S.Wills,T. Kleins, M.Freimanis, J.Lūsēns u.c.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā, kā arī Krustpils kultūras nama kasē

Biļešu cenas 5 €, 7 €

 

grupas Galaktika menedžeris

Vitolds Gorņevs

29119494

grupagalaktika@inbox.lv

 

 

Atpakaļ