Akustiskā koncertprogramma “PārNovadnieki”

08.03.2022 - plkst.19.00 Krustpils kultūras centrs

Starptautiskajā Sieviešu dienā, 8. martā, plkst. 19.00 Krustpils kultūras centrā uz skaistu akustisko koncertu aicina “PārNovadnieki” – četri mūziķi no četriem Latvijas novadiem.

 Sagaidot 2015. gadu Latvijas televīzijas raidījumā “Reiz Rīgā 2015” uzstājās tobrīd jauns vokālais kvartets no četriem Latvijas novadiem – Artis Šimpermanis no Kurzemes, Māris Sloka no Zemgales, Andris Baltacis no Latgales un Harijs Joniškāns no Vidzemes. Šī uzstāšanās guva lielu atsaucību, un ikreiz, muzikantiem satiekoties, tika pārrunāts: “Vajadzētu atkārtot!”.

Ir pagājuši septiņi “maģiskie” (domājot par septiņiem brāļiem – gulētājiem) gadi un kvartets gatavs doties Latvijas ceļos jaunā sastāvā! Zemgali pārstāvēs Māris Sloka no grupas “Klaidonis”, Kurzemi – Artis Šimpermanis no “Rumbas Kvarteta”, Latgali – Andris Baltacis no grupas “Baltie Lāči”, un “PārNovadniekiem” pievienojas jauna balss – Silvestrs Lorencs no grupas “Zelta Kniede”, kas pārstāvēs Vidzemi.

Akustiskajā koncertprojektā “PārNovadnieki” skanēs jau pazīstamas un klausītāju iemīļotas dziesmas no solistu repertuāra, kā arī vēl nedzirdētas melodijas četrās balsīs. Ar dziesmām, dzejas rindām un muzikantu stāstiem iesoļosim pavasarī!

Biļešu cenas 10 €, 12 €, biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/111979.
Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Atpakaļ