Akustiskais KONCERTS “Bez štepseļiem” – grupa “Līvi”

07.04.2018 - plkst.19.00

Martā Latvijā sākusies grupas “Līvi” akustisko koncertu sērija. Tā seko pagājušā gada nogalē notikušajam koncertierakstam “Bez štepseļiem”, kas nu nonācis pie klausītājiem. Leģendārā grupa “Līvi” uz akustisko koncertu Krustpils kultūras namā aicina 7. aprīlī plkst. 19.00.

“Līvi” turpina dzīvot ar savu leģendāro vārdu, apstiprina mūziķis Ainars Virga. Kopš koncertieraksta Jānis Buķelis jeb Buks nu ir kļuvis par pastāvīgu grupas daļu un pārliecinošu vokālistu. Grupā “Līvi” turpina spēlēt Guntars Mucenieks (taustiņi), kā arī Henrijs Mucenieks (ģitāra). Akustiskajā programmā piedalās arī Edgars Silacērps (basģitāra), Māris Zīlmanis (bungas), Aleksejs Balinskis jeb Alex (pūšaminstrumenti, perkusijas), Dzintars Beitāns (vijole) un stīgu kvartets.

“Bez štepseļiem” nav ierastā “Līvu” smaguma, taču klāt nākušas jaunas un īpašas nianses, kas arī zināmās dziesmas ļauj sadzirdēt citādāk un no jauna. ““Līvu” fani nebūs vīlušies, klausoties šo albumu un apmeklējot koncertus,” apstiprina kompānijas “Mikrofona ieraksti” pārstāvis Guntars Račs.

“Līvi” ir dzīvi!

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā https://bilesuparadize.lv/lv/events/event/63272

Biļešu cenas 8 €, 10 €, 12 €

Atpakaļ