AKUSTISKS KONCERTS “Sajūtu mistērija” – Jenny May

22.10.2016 - plkst.19.00

Šarmantā dziedātāja Jenny May Latvijā uz lielās skatuves koncertē vairāk kā 10 gadus. Šoruden Jenny May dodas koncertturnejā pa Latviju. 22. oktobrī plkst. 19.00 dziedātāja kāps uz Krustpils kultūras nama skatuves.  

Viņas kontā ir daudz hiti, kā arī vairāki muzikālie apbalvojumi. Lai gan līdz šim pierasts, ka Jenny May uz skatuves ir kā spridzeklis, uz rudeni dziedātāja sagatavojusi koncertprogrammu no mierīgas līdz ekspresīvai sajūtu gammai. No tautas dziesmas līdz pat rokmūzikai, izpildot Latvijas “Zelta Dziesmas”, kā arī labākās kompozīcijas no sava repertuāra.

Kā dziedātāja pati saka: “Ja agrāk man sajūtu krāsas bija  baltas vai melnas, tad tagad gribu izbaudīt arī starptoņus. Nav tikai mierīgi vai jestri, ir arī viegli, pieklusināti, dedzīgi, un dziļi. Gribu likt just. Dzīve ir sajūtām bagāta, tāpēc ļausimies kopējai sajūtu baudīšanai. Svarīgi, lai cilvēki var dziedāt līdzi un gremdētiesSajūtu Mistērijā kopā ar mani.”

Koncetā dzirdēsim: “Nāk nakts”, “Es gribu vēl mīlēt”, “Dzīres”, “Dzimtā valoda”, “Kūko, kūko dzeguzīte”, “Uz krustcelēm mazs bērniņš”, “Cielaviņa”, “Lūgums” un daudzas citas zināmas latviešu un ārzemju kompozīcijas. Tas viss akustiskā skanējumā: klavieru pavadījumā, perkusiju un akustiskās ģitāras izpildījumā.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Biļešu cena 5 €, 6 €, 7 €.

Maznodrošinātajiem pilsētas iedzīvotājiem (uzrādot dokumentu) ieeja 3 €.

Pensionāriem un skolotājiem atlaide – 20%  no biļetes cenas.

Atpakaļ