Animācijas FILMA “Briesmonīte Mollija”

28.12.2016 - plkst.17.00

No 27. līdz 30. decembrim Jēkabpils Kino Mītnē pašiem mazākajiem par prieku tiks demonstrēta animācijas filma “Briesmonīte Mollija”. Sirsnīgs un aizraujošs stāsts par to, kā briesmonīte Mollija gatavojas vecākās māsas lomai.

Briesmonīte Mollija ir vienīgais un vismīļākais bērns Popo un Etnas Briesmoņu ģimenē. Caurām dienām viņa priecīgi rotaļājas labi pazīstamajā Briesmoņzemē kopā ar labāko draugu – uzvelkamo rotaļlietu Edisonu. Briesmoņu mamma izdēj olu, kas tētim pacietīgi jāperē, un Mollija saprot, ka gaidāmas lielas pārmaiņas.  Gadu pēc gada viņa bijusi ģimenes uzmanības centrā, bet tagad jāgatavojas ģimenes pieaugumam un savai jaunajai vecākās māsiņas lomai.

Mollija ir bezgala laimīga, viņa ada mazajam monstriņam cepurīti ar bumbuli. Taču viss nav tik vienkārši, kā šķiet. Mammas izdētā ola tētim, turot to siltumā, saudzīgi jānogādā Olu salā, kur monstriņi nāk pasaulē. Tētis un mamma dodas ceļā, bet Mollijai tas nav ļauts. Nākamajā rītā pēc vecāku aizbraukšanas viņa ierauga, ka viņi steigā aizmirsuši paņemt līdzi noadīto cepurīti. Mollija nolemj sekot vecākiem pa pēdām, jo bērna galviņai jābūt siltumā. To zina katrs briesmonis. Tā sākas briesmonītes Mollijas un viņas labākā drauga ceļojums.

 

Režisori: Teds Sigers (Ted Sieger), Maikls Ekblads (Michael Ekblad), Matiass Brūns (Matthias Bruhn)

Izdevējvalsts, gads: Vācija, Zviedrija, Šveice, 2016

Žanrs: animācija, piedzīvojumi

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=QjF5pJfeMII

Filmas garums: 1 h 10 min

 

Filmas seansi:

27.12. plkst. 15.00, plkst. 17.00,

28.12. plkst. 15.00, plkst. 17.00,

29.12. plkst. 15.00, plkst. 17.00,

30.12. plkst. 15.00.

 

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē un Kino Mītnē pirms seansa, to cena 2 €

Atpakaļ