Animācijas filma “Kaka, pavasaris un draugi”

24.05 - 26.05 - plkst.18.00 Jēkabpils Tautas nams

Animācijas filma “Kaka, pavasaris un draugi”

24.05., 25.05., 26.05. plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas namā (Mežrūpnieku ielā 2) būs apskatāma animācijas filma “Kaka, pavasaris un draugi”.

Pilnmetrāžas animācijas filmā, kas veidota pēc Andrusa Kivirehka grāmatām “Kaka un pavasaris”, “Karnevāls un kartupeļu salāti” un “Spoks un Feisbuks”, galvenajās lomās animēti no Kivirehka stāstiem zināmie tēli: suņa kaka, pienene, pelmeņi un frikadeles, tēta zeķes-perētājas un citi varoņi.

Varoņu balsis iedzīvina latviešu aktieri Annija Putniņa, Artis Robežnieks, Armands Berģis, Aija Dzērve, Edgars Lipors, Valdis Vanags un Laila un Jānis Kirmuškas. Pats stāstu autors Andruss Kivirehks līdzās filmas animācijas varoņiem debitē aktiermeistarībā.

Filmas veidotāji: “Filmu caurstrāvo Kivirehkam raksturīgais siltais un drosmīgais humors, asprātīgi savijot kopā bērnu neierobežotās fantāzijas lidojumu un ikdienas dzīvi mūsdienu pasaulē. “Kaka, pavasaris un draugi” stāsta par ilgām, draudzību, ģimeni, mīlestību un arī bailēm, maziem un lieliem skatītājiem ļaujot izdzīvot plašu emociju spektru. Filmas sirreālajā un aizraujošajā pasaulē ir gan nervus kutinoši iespaidi, gan vērtīgas mācības par dzīvi.”

Filmu veido piecas atsevišķas, mazākas filmiņas, kas katra veidota savā stilistikā un tehniskajā manierē.

Biļetes cena 3 eiro. Biļetes var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē (Brīvības ielā 45) vai pirms seansa uz vietas.

Atpakaļ