Animācijas filma „Roņu komanda”

15.06 - 17.06 - plkst.18.00 Mežrūpnieku iela 2

Jēkabpils Tautas nama pagaidu mītnē – Mežrūpnieku ielā 2 – no 7. līdz 10. jūnijam un no 15. līdz 17. jūnijam plkst. 14.00 un 18.00 mazākos jēkabpiliešus aicinām uz animācijas filmasRoņu komanda” seansiem.

Lieliska ģimenes multfilma, ko noteikti vērts noskatīties kopā ar bērniem. Stāsts sanācis aizraujošs, pārgalvīgs, interesants un pamācošs!

Sala, uz kuras dzīvo roņi – īsta paradīze zemes virsū. Te visi ir mierīgi, priecīgi, apmierināti un laipni. Draudzība, miers un izklaides – tie ir trīs vaļi, uz kuriem balstās sala. Roņu dzīvi aptumšo tikai viens – haizivis, kuras nez kāpēc nolēmušas, ka viņas ir apkārtējo ūdeņu saimnieces.

Ronim, vārdā Kvinns, šāds stāvoklis nepavisam nepatīk. Viņš ir apņēmies ar ienaidniecēm cīnīties, bet viens pats viņš nevar tikt galā ar šo uzdevumu. Viņam ir jāsavāc tādu pašu brašuļu komanda, lai varētu pa īsto cīnīties. Vienīgā nelaime, ka pārējo roņu vidū ir maz piemērotu kandidātu. Kvinnam būs jāliek lietā visa sava iztēle, lai atlasītu dažus drosminiekus un no šīm mierīgajām un pēc savas dabas labsirdīgajām radībām izveidotu skarbus specvienības cīnītājus.

Režisors: Greig Cameron, Kane Croudace.
Žanrs: komēdija, animācija, piedzīvojumu filma, ģimenes filma.

Filmas garums: 1 h 41 min.
Izdošanas valsts, gads: DĀR, ASV, 2021. gads.
Pirmizrāde Latvijā: 15.04.2022.
Filma latviešu valodā.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=twME1y26Dv0

 Biļetes iespējams iegādāties pirms seansiem. Biļetes cena 3 €.

Atpakaļ