ATCELTS! Audiovizuāls pilsētas stāsts ” Tik un tā” valsts svētkos

18.11.2020 | plkst.18.00 - 22.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

PASĀKUMS ATCELTS!

Šogad Latvija svin savu 102. dzimšanas dienu. Situācija  pasaulē ir mainījusies, arī pie mums. Tas, ka šobrīd nevaram pulcēties kopā kuplākā lokā,  nenozīmē, ka mūsu valsts stāsts būtu mazāk nozīmīgs. Tāpēc Jēkabpils Kultūras pārvalde un Krustpils kultūras nams aicina jēkabpiliešus piedalīties un noskatīties audiovizuālo stāstu “Tik un Tā” par laiku, cilvēkiem, notikumiem un vietām, kas saistītas ar mūsu pilsētu pēdējā simtgadē. Redzēt un salīdzināt, kas mainījies, un varbūt pat atpazīt kādu no saviem senčiem. Gaismu projekcijas uz Krustpils kultūras nama fasādes varēs vērot sev izdevīgākajā laikā – 17. novembrī no plkst. 18.00 līdz 21.00 un 18. novembrī no plkst. 18.00 līdz 22.00.

Būs iespēja arī ģimenes bilžu arhīvam nodokumentēt šo laiku, pašiem sevi un ģimeni iemūžinot lielā gleznas rāmī pie Krustpils kultūras nama ar iedvesmojošu uzrakstu: “SVINAM. MĪLAM. DZĪVOJAM”. Varbūt tiešī šī ģimenes vai draugu kopbilde būs tā, ko ar lepnumu jūsu mazbērni rādīs citiem.

Lai mums nezūd spēks un vēlme dāvāt sirds siltumu saviem līdzcilvēkiem, lai mums ir devēja roka savai LATVIJAI un  savai TAUTAI!

Pasākums bez ieejas maksas. Lūdzam pasākuma laikā ievērot distanci no pārējiem apmeklētājiem.

Atpakaļ