Autokoncerts. Aija Vītoliņa un Mārcis Auziņš koncertprogrammā “Krustojumi”

26.06.2020 - plkst.21.00 Krustpils saliņa
  1. jūnijā Jēkabpilī, Krustpils saliņā notiks autokoncerts “Krustojumi”.

Koncertprogramma “Krustojumi” ir muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu, žanru pasaulē, ietērpts dziedātājas Aijas Vītoliņas brīnišķīgajā balsī un Mārča Auziņa ģitāras aranžijās. No “Karmenas” Spānijā līdz “Elizejas laukiem” Francijā, no “Ķiršu lietus” Latvijā līdz “Maria de Buenos Aires” Argentīnā. Ceļojums mūzikas pasaulē, kas neatstās vienaldzīgu nevienu klausītāju.

Autokoncerti ir populārs pasākumu koncepts šajā laikā. Šo koncertu apmeklētāji varēs vērot no saviem transportlīdzekļiem, ar kuriem ieradušies uz koncertu. Lai nodrošinātu skaņas kvalitāti, katram koncerta apmeklētājām būs pieejamas austiņas, kurās varēs dzirdēt māksliniekus un viņu sniegumu. Biļetes cena attiecas uz vienu transportlīdzekli.  Pasākumu apmeklēt varēs tikai ar vieglajām vai apvidus automašīnām. Krustpils saliņa ir gleznaina vieta Daugavas krastos un viena no populārākajām vasaras pasākumu vietām Jēkabpilī.

Biļetes cena 20 €. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā –  https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/81976

Koncerta ilgums 1h 10 min

Atpakaļ