Pikniks pie liepas. Koncertprogramma “Par vasaru, puķēm un mīlestību”

27.06.2020 - plkst.22.00 Krustpils saliņa
  1. jūnijā Jēkabpilī, Krustpils saliņā notiks koncerts“Par vasaru, puķēm un mīlestību”. Koncertā uzstāsies Dainis Skutelis, Mārtiņš Ruskis un Kristīna Zaharova kopā ar “Oranžo trio”.

Programmā apkopotas dziesmas par svarīgo – par mīlestību, bez kuras mūsu dzīvēs īsti nebūtu priecīgo krāsu. Īstās krāsas vajadzīgas arī ziediem un vasarai, tālab programmas nosaukums visu to apvieno – gan dziesmas par pieneņu zeltu, gan ābeļu balto ziedēšanu, gan stāstu par ugunssārto mežrozīti. Dziesmas, kas nāk no Latvijas vasarām, lauka puķēm un dārza ziediem un mīlestība.

Atpūtas un vasarīgas mūzikas baudīšanas programma ar Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Ulda Stabulnieka, Borisa Rezņika, Ivara Vīgnera un Valta Pūces dziesmas ar Jāņa Petera, Leona Brieža, Alfrēda Krūkļa, Jāņa Jurkāna, Kaspara Dimitera, Guntara Rača, Pētera Zirnīša, Imanta Ziedoņa, Pētera Brūvera dziesmu vārdiem.

Koncerts plānots kā pikniks brīvā dabā. Vieta tiks ierīkota tā, lai koncerta apmeklētāji varētu baudīt pasākumu, ievērojot visus sanitāros nosacījumus. Kā arī aicinām pasākuma apmeklētājus ievērot organizatora norādījumus!

Biļetes cena 7 €. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/81994

Bērniem līdz 12 gadu vecumam pasākumā ieeja bez maksas.

Dziedātāji Dainis Skutelis, Mārtiņš Ruskis un Kristīna Zaharova, kopā ar “Oranžo trio” – Anitua Levšu, Olgu Stupiņu, Intu Gudovsku.

Pavadošā grupa – Mārcis Auziņš, Juris Kristons,  Modris Laizāns un Ivars Kalniņš.

Uzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, producents – Jānis Kļaviņš. 

Koncerta ilgums 1h 20 min.

 

Atpakaļ