IZRĀDE ATCELTA! Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde “Vienreiz jau var”

22.10.2021 - plkst.19.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS
 
✅ Ņemot vērā izsludinātos ierobežojumus un epidemioloģisko situāciju valstī, Baibas Sipenieces – Gavares paredzētā stāvizrāde Jēkabpilī 22. oktobrī Krustpils kultūras namā nenotiks.
▶️Informācija biļešu īpašniekiem tiks publicēta jau tuvākajā laikā!
Paldies par sapratni!

 

 

 

Vienreizējs Baibas Sipenieces-Gavares iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem “VIENREIZ JAU VAR”  Jēkabpilī, Krustpils Kultūras namā, 22.oktobrī plkst. 19.00

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”, saka Baiba.

Pērn nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus, saka Baiba.

“Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/102221

Pasākuma apmeklētājiem pirms pasākuma jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personalizēta biļete.

Atpakaļ