BALLE jauniešiem “The Night of Royals” – grupa “Laika upe”

29.12.2017 - plkst.22.00

Pārsteidzošs karaliskums. Satriecoša greznība. Vērienīgi svētki. Šo visu mēs, Jēkabpils Jauniešu dome, garantējam piedzīvot gada majestātiskajā pasākumā – ballē “The Night of Royals”, kas šogad norisināsies 29. decembrī plkst. 22:00 Jēkabpils Tautas namā, Vecpilsētas laukumā 3.

Šoreiz katru balles viesi ievedīsim naksnīgi karaliskajā ballē, kur katram būs ļauts iejusties karaļa vai karalienes tēlā. Sagaidāma kronēšana un pārsteidzošas balvas krāšņāko tērpu nēsātājiem, fotostudija atmiņu iemūžināšanai, iespaidīga kulminācija tieši pusnaktī, kad mūsu izveidotajā karaļvalstī notiek vislielākie brīnumi, un, protams, galvu reibinošas dejas lieliskas mūzikas pavadībā.

Jēkabpils Jauniešu domes balle ir svētku kulminācija, kas ļaus katram tās apmeklētājam atvilkt elpu no ikdienas skrējiena, aizmirst visas rūpes un, pats galvenais, pavadīt svētkus neaizmirstami. Ar katru gadu pilnveidojoties, garantējam, ka mūsu ieguldītais darbs un idejas atmosfēras radīšanā šogad sniegs vēl grandiozākus apmērus. Tieši tāpēc, cenšamies, lai apmeklējot balli, ikkatra elpa aizraujas. Esam ieguvuši ne tikai Jēkabpils, bet arī citu Latvijas pilsētu jauniešu atzinību.

Dress code: Creative cocktail attire. Aicinām izvēlēties svinīgus tērpus baltos, sudraba un zeltrozā toņos, neaizmirstot par radošu pieeju un balles tematiku.


Par muzikālo noformējumu arī šogad parūpēsies grupa “Laika upe”. Mūziķus iecienījuši arī brīvdabas atpūtas parka “Egle” un Latvijas 1. Rokkafejnīcas apmeklētāji, kur mākslinieki ir bieži viesi.


Biļetes cena – 8 €. Biļešu skaits ir ierobežots un tās būs iespējams iegādāties divas nedēļas pirms balles, Jēkabpils Tautas nama kasē.

Ieeja ballē no 16 gadu vecuma, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Balles durvis viesiem tiks vērtas plkst. 21:30.

 

Jēkabpils Jauniešu dome

Atpakaļ