“Baltic Sea Docs” – Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma KINO seanss – “Katrs otrais pāris”

06.09.2017 - plkst.18.00

Nacionālā Kino centra organizētais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums notiks no 2. līdz 10. septembrim. Šogad filmas reģionos tiks rādītas Cēsīs, Jēkabpilī, Rēzeknē, Valmierā un Daugavpilī. Filmu programma skatītājiem piedāvās trīs filmu – “Every Other Couple” / “Katrs otrais pāris” , “On the Edge of Freedom” / “Balanss uz brīvības robežas”  un “Iris” / “Airisa”  – seansus. Jēkabpilī “Baltic Sea Docs” filmas varēsim skatīt trīs vakarus – 6., 7. un 8. septembrī plkst. 18.00.

6. septembrī plkst. 18.00  Jēkabpils Tautas namā būs skatāma filma “Katrs otrais pāris”.

“Torīt neviens no mums vēl nezināja, ka jau vakarā izšķirsimies. Tomēr pilnīgi neplānoti pienāca brīdis, kad tas likās pašsaprotami.” Trīs pāri, seši bijušie partneri – katram savas atmiņas par šķiršanos. Viņi joprojām uztur cieņpilnas attiecības savu bērnu dēļ. Ziemassvētku vakariņas kopā ar agrāko ģimeni; tikšanās priekšnamā, kad bērni dodas uz nākamās nedēļas mājām; rokasspiediens ar bijušās sievas jauno mīlestību.

Visā Rietumu pasaulē teju katra otrā laulība beidzas ar šķiršanos. Pat ja ar jums tas nekad nav noticis, tas ir noticis ar kādu jums līdzās; varbūt šķiršanās ir jūsu dzīvē klātesošas bailes vai, iespējams, tā ir cerība.

Režisors: Mia Halme

Prodecents: SAHADOK

Filmas garums: 77 min

Izdevējvalsts, gads: Somija, 2017

Filmas reklāmkadri: https://www.youtube.com/watch?v=1bVdG2AduIw&t=14s

Biļetes var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē

Biļetes cena 2 €. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un filmu profesionāļiem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

 

Atpakaļ