BERMUDU DIVSTŪRIS Krustpils brīvdabas estrādē!

11.05.2024 - plkst.18.00 Krustpils saliņa
Grandiozā vasaras sezonas atklāšanas ballīte Krustpils brīvdabas estrādē!
2024. gada 11. maijā Krustpils aicina uz Grandiozo vasaras sezonas atklāšanas – lielo balli, kas būs pasākums visai ģimenei: bērniem, pusaudžiem, vecākiem.
Vakara programmu ar savu uzstāšanos atklās latviešu zelta leģenda Žoržs Siksna ar pavadošo grupu. Kurš gan nezina “Genovevu” “Vālodzīti” un citus tautā iemīļotas dziesmas Žorža izpildījumā. Programmas turpinājumā vakara “Saldais ēdiens”, latviešu humoristiskā repa duets «Bermudu Divstūris», hitu karaļi un šovmeņi Biceps un Triceps, aicinot uz koncertu, pauž: «Mēs vēl un vēlreiz pārliecināmies, ka mūsu klausītāji ir paši labākie, jo koncertos saņemam tik daudz enerģijas, kuras pietiks visai apkures sezonai. Iedvesmojušies no klausītāju uzticības un ideju pilni, mēs kopā ar «bratukiem» gribam iet vēl tālāk, piedāvājot šovu vēl jaudīgākā līmenī, lai skan ne vien visa Krustpils, bet arī Latvija!
«Tiekamies Krustpilī» aicina pasākuma rīkotāji, uzsverot – pirmās 300 biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu, turklāt tā varētu būt arī laba dāvana radiem un draugiem. Nākot tuvāk pasākuma norises dienai, biļešu cena paaugstināsies.
 
Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzē – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139034
Atpakaļ