Mini festivāls bērniem un ģimenēm “Kids bubble wonderland”

28.06.2020 | plkst.17.00 - 20.30 Krustpils saliņa

Kids bubble Wonderland” ir iespējams viens no taviem šīs vasaras labākajiem brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni un iepazīt maģisko burbuļu pasauli. Jautras un interesantas burbuļu aktivitātes visa vakara garumā visām vecuma grupām. Bērni par burbuļiem būs sajūsmā!

Pasākuma galvenais notikums būs burbuļu rekorda uzstādīšana katrai pilsētai sadarbībā ar MisteryBubbles. Uzdevums būs visiem kopā radīt pēc iespējas vairāk burbuļus gaisā. Kā arī atsevišķi ģimenes sacentīsies par “Garākā burbuļa” titulu pilsētā.

Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visa vakara garumā varēs atpūsties un nofotogrāfēties burbuļu foto stendā “Apvelc ap sevi burbuli” un našķoties saldumu bārā, bet vakara kulminācijā būs dūmu burbuļu šovs ar vadītāju “BOBU”, kurš iesaistīs bērnus dažādās aktivitātēs.

Māmiņas varēs iepazīt jauno skaistumkopšanas produkciju speciālajā “AVON” teltī.

Biļešu cenas un vairāk info, kā arī par pasākumiem citās pilsētās www.kidswonderland.lv

Biļetēm līdz 28.jūnijam atlaide -30% – 7 EUR ! Kā arī daudzbērnu ģimenēm īpaša cena. Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

VECĀKIEM IEEJA BEZ MAKSAS!.

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

– Ievērot 2 metru distanci

– Mazgāt rokas ar ziepēm un ūdeni vai alkoholu saturošiem roku dezinfekcijas līdzekļiem

– Aizsegt degunu un muti ar salveti vai saliekt elkoni, kad klepojat vai šķaudāt

– Izvairīties no apskaušanās un sarokošanās

– Sekot līdzi pasākuma norādēm un distancēšanās noteikumiem

 

Atpakaļ