Bērnu SVĒTKI

03.06.2017 - plkst.12.00

3. jūnijā jau no plkst. 12.00 Kena parkā svinēsim svētkus, kas veltīti bērniem. Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir veltīta visiem pasaules bērniem un, to atzīmējot, notiek dažādi kultūrizglītojoši pasākumi un aktivitātes. Arī Jēkabpilī šīs dienas atzīmēšana kļuvusi par jauku un skaistu tradīciju.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad svētki sāksies ar gājienu, kurš plkst. 12.00 izies no Vecpilsētas laukuma un turpinās ceļu pa Pasta un Brīvības ielu līdz Kena parkam. To pavadīs krāšņie pasaku tēli no radošās apvienības Pasaku Nams, kuri visa pasākuma laikā uzburs jautrību, prieku un pasaku burvību. Nāc, kopā ar mums!

Sajūti svētku noskaņu arī, klausoties koncertu, kurā piedalīsies pašmāju dziedošie bērni, kā arī krāšņu brīvdabas pasaku dziesmu spēli, ko izpildīs Latvijas jaunie estrādes mākslinieki un aktieris Jānis Skanis. Ikviens koncerta apmeklētājs varēs sastapties ar dažādiem pasaku tēliem – gan tiem, kas vēl joprojām ir vismīļākie mammām, tētiem un omītēm, gan tiem, kas redzami pasaulslavenās multfilmās mūsdienās: Sarkangalvīte, Īkstīte, Karlsons, Pepija, Sunītis Pifs, Sisidra, Buratino un daudzi citi.

Aiz trejdeviņiem kalniem un jūrām… Reiz sensenos laikos… ir frāzes, ar ko sākas daudzas pasakas. Šie vārdi atver durvis uz brīnumaino pasaku zemi, kurā iespējams ir pilnīgi viss. Arī šajā dienā pasākuma laikā būs iespējams daudz uzzināt, izprast, iepazīt, izjust, fantazēt, darboties, sacensties, priecāties, minēt un brīnīties. Iepazīsim arī aizraujošo Policijas un Zemessardzes pasauli.

Nāc, un piedzīvo! Ņem līdzi zinātkāri un vēlmi darboties!

Pulcēšanās un stāšanās svētku gājienam plkst. 11.40 pie Jēkabpils Tautas nama. Aicināts ikviens!

Lai mums brīnumu pilns tikšanās prieks!

 

Pasākums bez ieejas maksas

Atpakaļ