BĒRNU SVĒTKI “Zini ko.?.”

05.06.2016 - plkst.12.00 Kena parks

Jūnijs ik gadu svinīgi sevi piesaka ar Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kas ir veltīta visiem pasaules bērniem. Arī Jēkabpilī šīs dienas atzīmēšana kļuvusi par jauku un skaistu tradīciju. Vai zini ko? Šovasar to svinēsim 5. jūnijā Kena parkā. Svētki sāksies plkst. 12.00 ar jautru svētku gājienu no Vecpilsētas laukuma pa Pasta un Brīvības ielu. To pavadīs krāšņie tēli no radošās aģentūras “Pasaku Nams”.

Kena parkā uz skatuves notiks daudzveidīgs svētku koncerts, ko sniegs deju studija “Mazais Andžiņš” no Rīgas un mūsu – Jēkabpils dziedošie bērni. Radošā apvienība “Teātris un Es” aicinās mazos skatītājus līdzdarboties izrādē, palīdzot Baltajam lācim kļūt par superzvaigzni.

Savukārt parkā būs iedzīvojušies pasaku tēli, kuri aicinās piedalīties izglītojošās un aizraujošās elektrodrošības spēlēs, kā arī, izpildīt dažādus interesantus uzdevumus, lai saprastu, cik svarīgi ievērot drošības noteikumus uz dzelzceļa. Jēkabpils bērnu centra “Palla” radošie darbinieki labprāt kopā uzspēlēs lielās koka spēles. Arī iemīļotie poniji gaidīs, lai izvizinātu mazos svētku dalībniekus. Protams, būs arī sejiņu apgleznošana, gliteru tetovējumi, balonu locīšana, našķošanās ar cukurvati un vēl citas prieku rosinošas nodarbes.

Bērnu svētki – tas ir prieks gan bērniem, gan vecākiem un vecvecākiem. To vērtība ir iespēja visai ģimenei pavadīt kopīgi laiku, atpūsties, līdzdarboties, pilnveidoties un priecāties.

Zini ko.?. Atnāc, un līdzi ņem zinātkāri un vēlmi darboties. Sajūti svētku noskaņu arī piedaloties gājienā! Pulcēšanās un stāšanās plkst. 11.40 pie Jēkabpils Tautas nama.

Lai mums tikšanās prieks

Atpakaļ