Bērnu un jauniešu centra vokālo ansambļu koncerts “Tava sirds ir tavas mājas”

14.12.2019 - plkst.16.00 Jēkabpils Tautas nams

14.decembrī plkst. 16.00  Jēkabpils Tautas namā koncerts “Tava sirds ir tavas māja”, kurā  sirdssiltu noskaņu radīs Bērnu un jauniešu centra vokālie ansambļi “Kamolītis” un “Supermeitenes” .

Pilns pārmaiņu, notikumu un sajūtu aizsteidz šis gads. Tas izdziedājis sevi gadalaikos, izskanējis vēja stabulēs, plaucis cilvēku smaidos un vērtībās. Vēl tikai gaišo domu decembris. Tas allaž skan priekā, smaržo piparkūkās, spoguļojas eglīšu rotājumos, mitinās sirds dziļumos un silda mūs labo domu dzīparu šallēs. Tuvojas mums visiem tik ļoti gaidītie svētki. Sajūtu svētki.

Tuvojošos svētku gaisotne jūtama arī Tautas namā. Kā katru gadu, arī šajā decembrī pie Tevis, mīļais skatītāj, dodas ikgadējais muzikālais stāsts, ko kopā ar savu mūzikas skolotāju Ivetu Januševsku izveidojuši Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra dziedošie bērni. Stāsts par iejūtību, labsirdību, sirds siltumu, kas ir neiztrūkstošas vērtības ikvienā kolektīvu koncertā, arī divdesmit pirmajā darba sezonā.

Kad decembra māju logu rūtīs zied leduspuķes un vakaros saltos puteņo un snieg, lai ikkatrā ģimenē mīļas sarunas un svētku gaidīšanas prieks!

Gaidīsim koncertā!

Everita Stradiņa

Atpakaļ