Bērnu vokālo ansambļu “Kamolītis” un “Supermeitenes” koncertstāsts “Ziemas brīnumiņš”

10.12.2022 - plkst.15.00 Jēkabpils Tautas nams

Š. g. 10. decembrī, plkst. 15.00, Jēkabpils Tautas namā (Mežrūpnieku ielā 2) skanēs Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra bērnu vokālo ansambļu “Kamolītis” un “Supermeitenes” pirmssvētku noskaņas koncertstāsts “Ziemas brīnumiņš”.

Pasaulīgu pārmaiņu piesātināts aizsteidzas šis gads. Pavisam tuvu laiks, kurš mums visiem saistās ar vieniem no gaišākajiem svētkiem. Daba, šķiet, tiem gatavojas jau visu gadu – vispirms uzplaukdama pavasara zaļumā, tad vasaras krāšņumā un rudens zeltainumā. Tagad, kad pagalms tūkstošiem šķindošu lapu saktiņu aprakstīts, rudens darbi pabeigti un zeme mierīgi elpo, mēs gaidām sniegu, kas izrakstīs savu rakstu stāstus. Vienu no tiem, kopā ar savu vadītāju Ivetu Januševsku, dziesmās ietērpuši bērnu vokālo ansambļu “Kamolītis” un “Supermeitenes” dziedātāji.

Kad visam pieskaras pirmais sniegs, pasaule kļūst gaiša. Gaišāki topam arī mēs – sajūtās, domās un rīcībā, apjaušot, ka labās lietas ne vienmēr rodamas lielumā. Tās var sākties no pavisam nieka, pavisam mazumiņa.

Decembra ziemas pēcpusdienā aicinām to sajust kopā ar mums!

Ieeja bezmaksas. 

Atpakaļ