Bibliotēku nedēļa. SARUNA par literatūru un dzīvi ar rakstniecēm Moniku Zīli un Annu Skaidrīti Gailīti “Dzīvi izgaršojot”

26.04.2018 - plkst.16.00

No pirmdienas, 23.aprīļa līdz svētdienai, 29.aprīlim Latvijā norisināsies bibliotēku nedēļa. Tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Bibliotēku nedēļas moto ir “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”.

Latvijas Bibliotēku nedēļā ceturtdien, 26. aprīlī plkst. 16.00 Jēkabpils Tautas namā norisināsies pasākums “Dzīvi izgaršojot” – saruna ar rakstniecēm Moniku Zīli un Annu Skaidrīti Gailīti par aktuāliem literatūras un sabiedrības dzīves jautājumiem.

Abu autoru darbi ir iecienīti un pieprasīti lasītāju lokā. Literātes dzimušas vienā dienā, vienā mēnesī, bet viņas spēj pagatavot literatūras virumu pēc tik dažādām receptēm!

Rakstnieces labprāt atbildēs uz pasākuma apmeklētāju jautājumiem, kurus aicina iepriekš iesniegt Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā vai uzdot tikšanās laikā.

Atpakaļ