Bibliotēku nedēļas notikumi Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā

19.04 - 25.04

No 19. Līdz 25. aprīlim norisimāsies Bibliotēku nedēļa, kuras laikā Jēkabpils Galvenā bibliotēka piedāvās dažādas aktivitātes. Šī gada Bibliotēku nedēļas moto – “Darīt neticamo!”. 

Iepazīties ar ziedu pasauli un doties aizraujošajos piedzīvojumos skolēniem palīdz grāmatas par ziediem, kuras varēs iepazīt virtuālā izstādē “Pavasarī ziedi plaukst…”. Izstādes mērķis ir iepazīstināt bibliotēkas lasītājus ar plašo grāmatu un žurnālu izstādi par ziediem bibliotēkā, kā arī atklāt ziedu krāšņumu to daudzveidībā – dzejā, dziesmās, vēsturiskos faktos, ziedu stāstos, tradīcijās un floristikā.

Nedēļas ietvaros norisināsies arī interaktīvs tests “Vai atpazīsti pavasara ziedus?”

 Interesentus aicinām piedalīties radošajā darbnīcā, kas tiks organizēta ZOOM platformā Pavasara ziedi“. Tā būs floristikas radošā darbnīca bērniem un vacākiem!  Pasākuma mērķis ir kopā ar bērniem un vecākiem apgūst skaisto ziedu valodu, kas skan no krāšņajiem ziedu pušķiem.

Virtuālajā izstādē “Izcilie bibliotekāri” būs iespēja iepazīties ar darbiem, kādus paveikuši mūsu reģiona bibliotekāri – 1828. gadā dibināt pirmo publisko bibliotēku latviešiem, 1888.gadā veidot nelegālo «Censoņu bibliotēku», nostrādāt vienā bibliotēkā 50 gadus! Vai tas nav vareni?

Pasākumu klāsts tiks papildināts, ar to iepazīties var mājas lapā www.jgb.lv

 

 

 

Atpakaļ