Biedrības “Debesmanna” piecgades foto izstāde “ESTEPATĀS”

Biedrība “Debesmanna” turpina apceļot Latviju ar savu piecgades izstādi “Estepatās” un no 20. maija izstāde “Estepatās” būs skatāma Jēkabpils Tautas namā (Vecpilsētas laukumā 3). Izstāde būs skatāma un noklausāma (pie katras lielformāta foto ir austiņas, kuras uzliekot var noklausīties katra cilvēka stāstu par emocionāliem izaicinājumiem pēc mazuļa piedzimšanas) līdz 20. jūnijam.

Izstādes mērķis ir runāt par jauno vecāku emocionālo labklājību. Talantīgā fotogrāfa Matīsa Markovska fotogrāfijās ir redzami vairāku sabiedrībā zināmu vecāku stāsti par to, ka bērna ienākšana ģimenē var ienest ne tikai daudz prieka un laimes, bet likt saskarties ar emocionālām grūtībām, izaicinājumiem un pat ar pēcdzemdību depresiju.

Biedrības “Debesmanna” mērķis ir atbalstīt Latvijas sievietes un vīriešus, kuri saskārušies ar emocionāliem traucējumiem. Pēdējo piecu gadu laikā šī jau ir trešā informatīvā kampaņa, ko rīko biedrība “Debesmanna”. Šogad informatīvās kampaņas un izstādes “Estepatās” patronese ir TONIGHT autore Ieva Cipruse.  Bez Ievas foto izstādē piedalās arī biedrības “Debesmanna” dibinātāja Iveta Parravani, 2 bērnu mamma, bloga Viensplusviens.lv autore Laura Grēviņa, žurnāliste, blogere un fotogrāfe Aiga Zviedre, aktrise Madara Melne-Tomsone, divu puiku tētis un bērnu tiesību eksperts Lauris Bokišs, rakstniece Laura Vinogradova un daudz strādājošs projektu vadītājs, kas mīl braukt ar motociklu – Edgars Andersons.  Informatīvā kampaņa un fotoizstāde ir tapusi, pateicoties tās dalībnieku brīvprātīgajam darbam un ziedojumiem.

Iveta Parravani, biedrības “Debesmanna” vadītāja par izstādes ideju: “..Man ir patiess prieks, ka mūsu izstāde ceļo pa Latvijas pilsētām un tā būs pieejama interesentiem ārpus Rīgas. Būt vecākiem ir forši, bet reizēm šī jaunā loma var būt pilna ne tikai fiziskiem pārbaudījumiem, bet arī emocionāli smaga. Ar mūsu stāstiem mēs vēlamies turpināt iedrošināt jaunos vecākus nepalikt vienatnē, bet griezties pēc palīdzības, jo grūtības var uzveikt. Meklēt palīdzību nav vājuma pazīme. Atnāc, mēs esam blakus!..”

Vairāk info par Biedrību “Debesmanna”: www.debesmanna.com

 

Atpakaļ