BJC meiteņu ansambļa “Supermeitenes” 10 gadu jubilejas KONCERTS “Tā mēs tiekamies”

07.04.2017 | plkst.18.00 - 19.00

7. aprīlī, plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas namā Bērnu un jauniešu centra meiteņu vokālais ansamblis „Supermeitenes” un vadītāja Iveta Januševska aicina uz ansambļa 10 gadu jubilejas koncertu “Tā mēs tiekamies”.

Katru gadu aprīlī Ivetas Januševskas vadītie ansambļi “Supermeitenes” un “Kamolītis” gatavo pavasara koncertprogrammu, kuras tēma ir kādi tuvojošies svētki. Šoreiz tā ir meiteņu ansambļa jubileja.

Dažādas, interesantas, talantīgas, daudzpusīgas un radošas ir ansamblī dziedošās deviņas meitenes. Viņas kopā saista draudzība, satikšanās un dziedāšanas prieks. Viņas paspēj apvienot mācības ar nodarbībām sporta, mākslas un mūzikas skolā, jāšanas sportā. Kopā dziedot un jautri pavadot laiku, pagājuši skaisti radoši gadi! Savā ansambļa jubilejas koncertā meitenes izdziedās gan savas mīļākās dziesmas, gan tādas, kas raksturo viņu dažādo dabu.

Savu dziesmu kamolīti dažas meitenes sākušas tīt jau kopš mazām dienām, dziedot bērnu vokālajā ansamblī “Kamolītis”. Jā, tieši Kamolītī ir meklējami pirmsākumi ansambļa Supermeitenes dibināšanai. Abi ansambļi ir patstāvīgi, taču allaž papildina viens otru savos koncertos. Arī šis nebūs izņēmums. Mazie draugi – kamolēni koncertprogrammā izdziedās savas iemīļotās dziesmas.

Pavasaris vienmēr ir kas īpašs. Līdz ar atmodu dabā, debesis pielīst ar putnu treļļiem un siltais gaiss plaucē pumpurus. Atplauksim reizē arī mēs!

Lai mums visiem prieka pieskandināts pavasaris!

Atpakaļ