Pārcelts uz 2021. gadu. Starptautiskais mūzikas festivāls “Jēkabpils Blūza dienas”

14.08 - 15.08 Krustpils saliņa

“Jēkabpils Blūza dienas”, kas bija plānotas 2020. gada augustā ir pārceltas uz 2021. gada augustu.

Pasākuma organizatori ir pašmāju blūza grupa “Latvian Blues Band’’, kas iepriekš ir piedalījusies vairākos nozīmīgos blūza festivālos, kā arī sadarbojusies ar daudziem starptautiski atzītiem māksliniekiem. Šogad grupa svin savu 20 gadu jubileju. Festivālā uzstāsies dažādas Eiropas un Latvijas blūza grupas, izskanēs pasaules labākās blūza dziesmas, kā arī oriģinālkompozīcijas. Blūza ietekme mūsdienās sastopama gandrīz visos mūzikas žanros un, lai kādā valodā izpildīts blūza dziedājums, tā emocionālais vēstījums sasniedz ikvienu klausītāju. Aicinām divus skaistus augusta vakarus izbaudīt blūza mūzikas pavadījumā.

Pasākums notiks gleznainā vietā pie Daugavas – Krustpils saliņā. Šī ir populāra pasākumu norises vieta Jēkabpilī, tā ir kļuvusi par iecienītu pilsētnieku un pilsētas viesu atpūtas vietu. Te paveras brīnišķīgs skats uz Daugavas ieskauto pilsētas panorāmu un ikviens var smelties sev iedvesmu gan mierīgā un netraucētā atpūtā, gan mūsdienīgos un dinamiskos pasākumos.

Uz “Jēkabpils Blūza dienām” apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem plediem vai saliekamajiem krēsliem, jo pasākums norisināsies Krustpils Saliņas zaļajā zonā. Pasākuma norises vietā aizliegts ienest ēdienu un dzērienus. Pasākuma laikā darbosies āra kafejnīcas un būs iespējams iegādāties dzērienus. 

Pilnā pasākuma programma tiks izziņota laika gaitā. Jaunumiem sekojiet līdzi mājas lapā www.jkp.lv, kā arī pasākuma FB lapā.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/81007

Divu dienu biļete – € 15. Vienas dienas biļete – € 10. 

Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu. Divu dienu biļetes – € 13. Vienas dienas biļete – € 8.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam, kopā ar pieaugušo, ieeja bez maksas.

Ieeja Krustpils saliņā pasākuma dienā no plkst. 18.00.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas var tikt izveidotas Jēkabpils Kultūras pārvaldes mājaslapā www.jkp.lv sadaļā “Galerija”, kā arī Jēkabpils un Jēkabpils Kultūras pārvaldes sociālo tīklo profilos un citos publicitātes materiālos.

Atpakaļ