Blūza KONCERTS – Šanna Vaterstauna un “Latvian Blues Band”

17.02.2019 - plkst.17.00

Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā 17. februārī plkst. 17.00 uzstāsies apburošā amerikāņu blūza dziedātāja Šanna Vaterstauna (Shanna Waterstown) un latviešu blūza grupa “Latvian Blues Band”. Mūziķi jau vairākkārt kopā uzstājušies dažādos pasākumos gan Latvijā, gan ārpus tās. Programmā apmeklētājus sagaida pasaulē zināmas un pašu mākslinieku sacerētas blūza kompozīcijas.

Dziedātāja Šanna Vaterstauna (Shanna Waterstown) dzimusi Floridā, Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Skolas gados sākusi dziedāt gospeļu korī, bet pati savu mūziku komponē jau no divpadsmit gadu vecuma. Vēlāk pārcēlusies uz Ņujorku, kur uzstājās dziedot un dejojot nelielās izrādēs un mūziklos. Kā džeza un blūza izpildītāja Šanna Vaterstauna ir uzstājusies lielākajās Eiropas koncertzālēs un mūzikas festivālos. Dziedājusi kopā ar tādiem leģendāriem mūziķiem kā James Brown, Buddy Guy, Matt Bianco u.c. Viņas mūzikas albums “Inside My Blues” piepilda blūza melodijas ar jaunību un svaigumu. Šannas siltā balss tembra dēļ, viņa tiek saukta par Francijas jauno blūza balsi.

Nešaubīga pārliecība, ka blūzs arī 21. gadsimtā ir pamatu pamats, “Latvian Blues Band” ir ļāvusi kļūt par vienu no starptautiski pazīstamākajām latviešu grupām. Grupu atzinīgi novērtējuši daudzi blūza eksperti ASV un Eiropā. Leģendārais ģitārists un blūza eksperts Bobs Margolins pasaules vadošajā blūza žurnālā “Blues Revue” publicēja rakstu par “Latvian Blues Band” un atzina grupu par Eiropas blūza fenomenu.

Vairāk informācijas par mūziķiem: www.latvianbluesband.com/lv; www.shannawaterstown.net

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/70024

Biļešu cenas 8 €, 10 €, 12 €

Atpakaļ