BLŪZA KONCERTS – Latvian Blues Band un Grana Louise

19.02.2017 - plkst.16.00

Krustpils kultūras namā 19. februārī plkst. 16.00 viesosies Latvijas, Eiropas un pasaules blūza fenomens “Latvian Blues Band” un blūza mūziķe Grana Louise (ASV).

Grana Louise ir starptautiski atpazīstama blūza dziedātāja un mūzikas producente no Amerikas Savienotajām Valstīm, kas raksta un komponē mūziku. Granas Louise mūzika motivē un iedvesmo klausītājus. Šobrīd mūziķe dzīvo Čikāgā, aktīvi koncertē gan Amerikā, gan ārpus tās.

Granas Louise un Sugar Ray uzstāšanās Bites Blūza Klubā kopā ar grupu “Latvian Blues Band” iekļauta albumā “Live in B.B.C.” Volume 3, kas CD formātā izdots 2007. gada 1. jūnijā.

Nešaubīga pārliecība, ka blūzs arī 21. gadsimtā ir pamatu pamats, “Latvian Blues Band” ir ļāvusi kļūt par vienu no starptautiski pazīstamākajām latviešu grupām.

“Latvian Blues Band” atzinīgi novērtējuši daudzi blūza eksperti ASV un Eiropā. Leģendārais ģitārists un blūza eksperts Bob Margolin pasaules vadošajā blūza žurnālā “Blues Revue” publicēja rakstu par “Latvian Blues Band” kā Eiropas blūza fenomenu.

“Latvian Blues Band” ir viena no starptautiski pazīstamākajām latviešu grupām. Grupas mājvieta kopš 2000. gada bija Bites Blūza Klubs – vienīgais blūza klubs Rīgā un Baltijā –, kur “Latvian Blues Band” uzstājušies ar neskaitāmiem blūza māksliniekiem: John Primer, Carlos Johnson, Bob Margolin, Carey Bell, Sugar Ray Norcia,  Grana Louise, Monster Mike Welch, Darrell Nulisch, Duke Robillard, Bruce Katz, Bryan Lee, Al Coplay, Phill Guy, Rico McFarland, Zora Young un citiem.

Līdz šim “Latvian Blues Band” ir izdevuši 4 pašu producētus koncertierakstu albumus. 2009. gada sākumā “Latvian Blues Band” izdeva savu pirmo studijas albumu “Unreal”, kurā no 14 dziesmām 10 ir grupas oriģinālkompozīcijas.

Vairāk informācijas par mūziķiem: http://www.latvianbluesband.com/lv/; http://www.granalouise.com/

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/54373

Biļešu cenas 7 €, 9 €, 12 €

Atpakaļ