Brīvdabas KINO – filma “Kāda māte, tāda meita!”

13.07.2017 - plkst.22.30

Jūlija pirmajā pusē, no 11. līdz 14. jūlijam, plkst. 22.30 Kino Placī Jēkabpils Tautas nama pagalmā tiks demonstrēta franču režisores Noemi Saglio komēdija “Kāda māte, tāda meita”. Lieliska komēdija par mātes un meitas konfliktu – filma ar šarmu, valdzinājumu un pamatīgu humora devu.

47 gadus vacā Mado dzīvo kopā ar meitu Avrilu. Viņas ir pavisam atšķirīgas, vienīgā kopīgā lieta ir tas, ka viņas vienlaicīgi ir stāvoklī.

Kad Avrila savai mātei paziņo, ka gaida bērnu, Mado uzvedas kā izlutināts bērns un kategoriski atsakās pieņemt savu nākamo statusu „vecmāmiņa”. Bet, kad Mado konstatē, ka arī viņa gaida bērnu, kura tēvs ir neviens cits kā Marks, viņas bijušais vīrs un Avrilas tēvs, trauslais līdzsvars viņas attiecībās ar meitu izzūd pilnībā.

Pareizā un prātīgā Avrila nesaprot, kā viņas māte, kas uzvedas kā pusaudze, varēja palikt stāvoklī, turklāt vēl tādā vecumā!?

Režisore – Noemi Saglio

Producente – Noemi Saglio

Galvenajās lomās: Žiljeta Binoša, Lambērs Vilsons, Kamilla Kotēna, Stefija Selma, Ketrīna Žakoba, Žans-Luks Bido, Maksimiliāns Žoržs-Piko, Čārlzs Žoržs-Piko, Īvs Saldo-Drū Teilors

Filmas žanrs – komēdija

Izdevējvalsts, gads – Francija, 2017

Pirmizrāde Latvijā – 26.05.17.

Filmas garums – 94 min

Filmas reklāmkadri: https://www.youtube.com/watch?v=FIGBE7UQslI

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu valodā

Līdz 12 gadiem – neiesakām!

 

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870. Iesakām nodrošināties ar pretodu līdzekļiem un piemērotu apģērbu.

Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē un Kino Placī

Biļetes cena 2 €

 

Atpakaļ