Brīvdabas kino seansi Kino pagalmā. Filma “Klons”

17.08 - 19.08 - plkst.22.00 Mežrūpnieku iela 2

Kino pagalmā, Mežrūpnieku ielā 2, Jēkabpilī no 17. līdz 19. augustam plkst. 22.00 tiks demonstrēta filma „Klons” – filma, kas triumfējusi 2022. gada Sandensas kino festivālā. Režisors Railijs Stērns, “Pašaizsardzības māksla” un “Trūkumi” autors, radījis trilleri “Melnā spoguļa” labākajās tradīcijās ar Kārenu Gilanu un Āronu Polu galvenajās lomās.

Nākotnes pasaulē cilvēkiem sava eksistence jāaizstāv publiskā divkaujā ar savu klonu. Kad ārsti Sārai uzstāda smagu diagnozi viņa iegūst savu dubultnieku, kas pēc viņas nāves varētu rūpēties par tuviniekiem. Meitenei izdodas atveseļoties, taču viņa saskaras ar jauniem likumiem. Sārai jātiekas ar savu klonu nāvējošā divkaujā. Viņai jāpaveic neiespējamais, jāuzvar ideālā sevis versija.

Režisors: Riley Stearns.
Lomās: Karen Gillan, Aaron Paul, Beulah Koale, Theo James, Elina Jackson, Maija Paunio, Rea Lest, June Hyde, Kristofer Gummerus, Nico Siekkinen.

Izdevējvalsts, gads: ASV, Somija, 2022.
Kinoteātros Latvijā no: 21.01.2022.
Žanrs: trilleris, zinātniskā fantastika.
Filmas garums: 1 h 34 min.

Ieteicamais vecums: 16+

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=5jM9-O1Aoq0

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Biļetes iespējams iegādāties pirms seansa. Biļetes cena 3 €.

Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 20371519 vai 29209192. Par labsajūtu filmas skaitīšanās laikā lūgums maksimāli parūpēties katram pašam – paņemt līdzi siltāku šalli, pledu, pretodu līdzekli.

Atpakaļ