Brīvdabas kino seanss. Filma “Parfīms”. ( Ar derīgu testēšanas, vakcinācijas vai pārslimošanas)

06.08.2021 - plkst.22.00 Mežrūpnieku iela 2

Aicinām iepazīt jaunu kino demonstrēšanas vietu Jēkabpilī – Kino pagalmu! Kino pagalms atradīsies Mežrūpnieku ielā 2, kur, raugoties uz rāmo Daugavas plūdumu, augustā demonstrēsim jaunākās kinofilmas. Apmeklējot brīvdabas kino seansus, aicinām apmeklētājus nodrošināties ar plediem, pretodu līdzekļiem un siltu tēju. Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā seanss var tikt atcelts. Biļetes iespējams iegādāties Kino pagalmā pirms seansa, taču par tām nav iespējams norēķināties ar bankas karti. Biļetes cena 3 €.

Augusta sākumā, 4. un 6. augustā plkst. 22.00, Kino pagalmā (Mežrūpnieku ielā 2, Jēkabpilī) tiks demonstrēta romantiska drāma “Parfīms”. Anna parfimērijas pasaulē ir slavena. Viņa rada dažādus aromātus un pārdod savu neticamo talantu. Annai darbs ir viņas kaislība un dzīves jēga. Taču, kā tas bieži mēdz būt, šādiem radošiem cilvēkiem, kuri ir tik ļoti aizrāvušies ar savu darbu un ir savā jomā talantīgi, ne vienmēr ir labs un patīkams raksturs. Reiz Anna nolīgst šoferi, kurš pilnībā maina viņas dzīvi. Vienkāršais auto vadītājs kļūst par viņas palīgu un parāda, ka dzīve nesastāv tikai no darba, pat ja tas ir tik mīļš.

Izdevējvalsts, gads: Francija, 2020. Filmas garums: 1 h 40 min. Žanrs: drāma, romantika, komēdija.

Filma oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=8iJ5lrGmKlk

Vecuma ierobežojums: 12+

6. augustā seanss norisināsies, ievērojot daļēji droša pasākuma principus. Apmeklējot seansu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir vakcinējies vai izslimojis Covid-19 pēdējā pusgada laikā, vai veikts Covid-19 tests vai tā antigēna tests un tas ir negatīvs. Tāpat obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. Lūdzam būt saprotošiem un ierasties savlaicīgi. Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ