Brīvdabas kino seanss. Filma “Parfīms”. ( Ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu)

04.08.2021 | plkst.22.00 - 23.45 Mežrūpnieku iela 2

Aicinām iepazīt jaunu kino demonstrēšanas vietu Jēkabpilī – Kino pagalmu! Kino pagalms atradīsies Mežrūpnieku ielā 2, kur, raugoties uz rāmo Daugavas plūdumu, augustā demonstrēsim jaunākās kinofilmas. Apmeklējot brīvdabas kino seansus, aicinām apmeklētājus nodrošināties ar plediem, pretodu līdzekļiem un siltu tēju. Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā seanss var tikt atcelts. Biļetes iespējams iegādāties Kino pagalmā pirms seansa, taču par tām nav iespējams norēķināties ar bankas karti. Biļetes cena 3 €.

Augusta sākumā, 4. un 6. augustā plkst. 22.00, Kino pagalmā (Mežrūpnieku ielā 2, Jēkabpilī) tiks demonstrēta romantiska drāma “Parfīms”. Anna parfimērijas pasaulē ir slavena. Viņa rada dažādus aromātus un pārdod savu neticamo talantu. Annai darbs ir viņas kaislība un dzīves jēga. Taču, kā tas bieži mēdz būt, šādiem radošiem cilvēkiem, kuri ir tik ļoti aizrāvušies ar savu darbu un ir savā jomā talantīgi, ne vienmēr ir labs un patīkams raksturs. Reiz Anna nolīgst šoferi, kurš pilnībā maina viņas dzīvi. Vienkāršais auto vadītājs kļūst par viņas palīgu un parāda, ka dzīve nesastāv tikai no darba, pat ja tas ir tik mīļš.

Režisors – Grégory Magne. Lomās: Emmanuelle Devos, Grégory Montel, Zelie Rixhon, Pauline Moulène, Gustave Kervern, Sergi López, Sacha Bourdo, Lisa Perrio.

Izdevējvalsts, gads: Francija, 2020. Filmas garums: 1 h 40 min. Žanrs: drāma, romantika, komēdija.

 

Vecuma ierobežojums: 12+

4. augustā seanss norisināsies, ievērojot droša pasākuma principus. Apmeklējot seansu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir vakcinējies vai izslimojis Covid-19 pēdējā pusgada laikā. Tāpat obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Lūdzam būt saprotošiem un ierasties savlaicīgi.

Atpakaļ