Ceļojumu stāstu vakars. Sapnis par Atlantijas okeānu jeb burāšana kā dzīvesveids.

14.10.2020 - plkst.18.00 KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS

Laikā, kad valda ierobežojumi ceļojumu galamērķu izvēlē, Jēkabpils Kultūras pārvalde aicina veldzēties stāstos par piedzīvojumiem bagātiem ārvalstu braucieniem. Septembra otrajā pusē, tiekoties ar dokumentālās filmas “Robežu gūstā” varoņiem, tika aizsākta jaunu tradīcija – ceļojumu stāstu vakari. Turpinot iesākto, 14. oktobrī plkst. 18.00 Krustpils kultūras namā ikviens ir gaidīts uz stāstu vakaru “Sapnis par Atlantijas okeānu jeb burāšana kā dzīvesveids”.

            Šajā vakarā burātāja un Latvijas Burāšanas mācību asociācijas projektu vadītāja Sintija Lase kopā ar savu komandas biedru pastāstīs par burāšanu un tās sniegtajām iespējām. Ikvienam būs iespēja uzzināt, kā iemācīties burāt, kā tas ir – pārburāt pāri Atlantijas okeānam un ko nozīmē burāšana kā dzīvesveids.

Jahtas SPANIEL komanda jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā iespēju burāt ikvienam, piedalās vietējās un starptautiskās regatēs, kā arī tai izdevies jau divreiz šķērsot Atlantijas okeānu. Par šiem un citiem burāšanas piedzīvojumiem uzzināsim jau otrajā ceļojumu stāstu vakarā.

Pasākuma izskaņā būs arī iespēja apgūt dažas pamatprasmes, kas noderēs burāšanā – proti, ikviens varēs izmēģināt savu varēšanu svarīgāko  jūras mezglu siešanā.

 

Biļetes iespējams iegādāties Krustpils kultūras nama kasē.

Biļetes cena – 3 EUR.

Vietu skaits ierobežots!

Atpakaļ