KONCERTS – “Čigānu sēta” (Sanktpēterburga)

06.04.2016 - plkst.19.00

Krustpils kultūras namā 6. aprīlī plkst. 19.00 ar dziesmām, ugunīgām dejām un karstasinīgiem ritmiem viesosies ansamblis “Čigānu sēta” no Sanktpēterburgas. Romu kultūras patiesais savdabīgums, satriecošās dziedātāju balsis, augstais ansambļa mākslinieciskais sniegums un profesionālisms aizrauj un sajūsmina ikvienu koncerta apmeklētāju.

Romi – tā nav tautība, tas ir dvēseles stāvoklis…

Romu mūziku mīlēja literāti un komponisti, tirgotāji un amatnieki, to apbrīnoja aristokrāti. Neskatoties uz to, ka pasaulē nav saglabājušies daudz romu autentiskās folkloras paraugu, romu dziesmas vienmēr uzrunā un apbur klausītājus ar savu patiesumu, enerģiju un izpildītāju meistarību. Kora dziesmas, ugunīgās dejas un karstasinīgie ritmi ansambļa “Čigānu sēta” izpildījumā turpina senās romu tautas labākās tradīcijas. Katra dziesma – vai tā būtu krievu romance, vai spāņu flamenko – romu ansambļa izpildījumā kļūst unikāla, iegūst spilgtu un spēcīgu skanējumu, pauž katram klausītājam saprotamas jūtas un emocijas.

Ansambļa “Čigānu sēta” radošais ceļš sākās 1987. gadā. Ansamblis ir plaši pazīstams gan Krievijā, gan ārpus tās robežām. Kolektīva vieskoncertu ģeogrāfija ir ārkārtīgi plaša: gan piedalīšanās projektā “Eiropas opermūzikas zvaigznes” Bādenes Operas teātrī Karlsrūe (Vācija), gan uzstāšanās ar solo programmām Eiropā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Āzijas valstīs.

Biļetes Biļešu Paradīzē, kā arī Krustpils kultūras nama kasē, to cena 8 €, 10 €, 12 €, 15 €

Atpakaļ