Cirka IZRĀDE bērniem “Ziemassvētku brīnumu cirks”

16.12.2017 - plkst.12.00

CIRKS! CIRKS! CIRKS!

KLAUNS MIKS aicina uz ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMU CIRKA IZRĀDI!

Klauns Miks 16. decembrī plkst. 12.00 aicina uz Ziemassvētku brīnumu cirka izrādi Krustpils kultūras namā – vislabākie Ziemassvētku piedzīvojumi ir iespējami tikai kopā ar cirku! Tas ir forši! Cirka brīnumi un pārvērtības!

Klauns nolēmis pārvērsties  par Ziemassvētku Vecīti! Arī tā reizēm gadās, jo svētku pasākumu grafiks ir tik blīvs, ka īstais Ziemassvētku Vecītis  aicina rūķus un klaunus sev palīgos. Sev palīgos viņš aicina arī Latvijas bērniem vismīļāko klaunu Miku! Protams, ka Klauns Miks  palīdzēs Ziemassvētku Vecītim un darīs visu, kas viņa spēkos, lai bērniem būtu pa īstam jautri!

Kopā ar Klaunu Miku svētku brīnumus radīt   sapulcējušies  arī īsti un slaveni cirka mākslinieki – žongieri, akrobāti,  vingrotāji, ekvilibristi, skoloti sunīši un, protams, burvju pārvērtību meistari. Viņi ir īpaši atgriezušies Latvijā no garajām viesizrāžu turnejām  dažādās ārvalstīs, lai piedalītos Klauna Mika Ziemassvētku brīnumu izrādē.

Tam, kurš uz izrādi atnesīs visskaistāko cirka tematikai veltīto zīmējumu -Klauna Mika sarūpēta dāvaniņa! Pēc izrādes – bezmaksas fotografēšanās  ar Klaunu Miku un, kas zin, varbūt arī ar pašu Ziemassvētku Vecīti!

 

Izrādes garums – 2 stundas ar starpbrīdi.

Izrādes valoda – latviešu.

 

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv/lv/events/event/61689

Biļešu cenas 1,50 € (bērniem no 3 līdz 5 g. vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu), 6 €, 8 €, 9 €, 10 €, 12 €

 

Informācija un biļešu iepriekšpasūtīšana: pa tālruni 29226701.

Atpakaļ