CIRKA IZRĀDE “Krāsaino sapņu šovs” – Rīgas cirks

06.11.2016 - plkst.13.00

Krāsainie cirka sapņi?  Protams! Kam gan kopš bērnības  nav gribējies būt tik drosmīgam un varošam kā cirka akrobātam un gaisa vingrotājai? Kam gan nav gribējies kļūt par burvju mākslinieku vai  būt neatkarīgam un brīvam kā cirka klaunam?  

Krustpils kultūras namā 6. novembrī plkst. 13.00 viesosies Rīgas Cirks ar jaunu cirka programmu “Krāsaino sapņu šovs”.

Jaunajā Rīgas Cirka programmā tieši tā   – lūk, tie, kuriem bērnības sapņi ir piepildījušies! Gaisa vingrotāji, akrobāti, buvju triku meistari, klauni – mākslinieki, kuri  ar savam prasmēm jau saņēmuši skatītāju aplausus dažādu pasaules valstu cirkos, izcīnījuši augstas godalgas starptautiskos cirka festivālos un konkursos.

Mūsu jaunās programmas “naglas”  ir klaunu duets Red &Blue – Latvijas mākslinieki Katja un Genādijs – jau piecus gadus pēc kārtas ir populārā Francijas televīzijas raidījuma Music Art Show  dalībnieki, savās darba gaitās  regulāri atrodas viesizrādēs Skandināvijā (Dānija, Zviedrija, Norvēģija), Korejā, Turcijā, Francijā, Holandē, Vācijā…  Šobrīd viņi dažas nedēlas atradīsies pie mums Latvijā, lai  novembra beigās atkal postos uz Franciju.

Mākslinieki ir moderni un universāli, katrā savā klaunādes iznācienā demonstrē nepārspētas ekvilibristikas, akrobātikas un pat burvju mākslas prasmes.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Biļešu cena 5 €, 6 €, 8 €, 10 €, 12 €.

Atpakaļ