Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes Mākslas zinātņu institūta studējošo gleznu IZSTĀDE “Es esmu…”

13.04 - 07.05

No 13. aprīļa līdz 7. maijam Jēkabpils Tautas namā varēs apskatīt Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes Mākslas zinātņu institūta studējošo gleznu izstādi “Es esmu…”.

Izstādes ekspozīcijā ir apvienoti gan šobrīd profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas “Dizains” 4. kursā studējošo, gan tās 2016. gada absolventu gleznotie 28 pašportreti dažādās tehnikās: eļļas, akrila un jauktajā jeb autortehnikā.

Poparta, sirreālisma, fovisma stilistikas ietekmē radītajos darbos to autori droši, radoši interpretē un atklāj savas personības pasauli mākslas tēlā un valodā, ne tikai vizualizējot skatītājam vēstījumu par sevi šajā laika un telpas nogrieznī, bet arī meklējot subjektīvas atbildes uz jautājumu, kas es esmu?

Izstādes darbus konceptuāli saista jaunības optimisms, ekspresija un enerģija, polihromatiskā krāsu palete un portreta žanrs, domu dažādība un arī vienotība to atklāsmēs uz audekla.

Izstādes “Es esmu…” darbu autori un organizatori novēl skatītājiem gūt pozitīvu noskaņojumu un jaunas emocijas, apmeklējot izstādi līdz 7. maijam.

Informācija:

Dr.art. Zeltīte Barševska, Mg.art. Viktorija Valujeva

DU MMF Mākslas zinātņu institūts

Atpakaļ