Dāvana Viesītei svētkos – ekoloģiskās mūzikas orķestra “DUCELE” Jubilejas 5gades koncerts Kultūras centrā “Sēlija”

02.02 - 10.02

10. februārī plkst.19:00

DĀVANA mūsu pilsētiņai un ikvienam no mums  – ekoloģiskās mūzikas orķestra “DUCELE” Jubilejas 5gades koncerts Kultūras centra SĒLIJA Koncertzālē!

Kad jubilāri muzicē par godu otrai jubilārei – mūsu pilsētiņai, kā tas ir šoreiz, tie jau ir dubultsvētki, tāpēc jau iepriekš ir skaidrs – BŪS JAUTRI!

Mūziķi sola: “Uzdziedāsim kopā un mazliet pajokosim paši par sevi!”

Pop, folk, hipster,svinger roka ekoloģiskās mūzikas orķestrī “Ducele” muzicē Andris Alviķis, Arnis Veisbārdis, Artūrs Uškāns un Mārcis Kalniņš.

Koncerta pirmajā daļā dzirdēsiet latviešu trimdas mūziķu grupas “Trīs no pārdaugavas” dziesmas, kas priecēja vai satrauca trimdas latviešus 20. gadsimta 70. un 80. gados jaunās skaņās. Dziesmu teksti, muzikālais materiāls un “Duceles” vīru dziesmu pieteikumi ir īpaši aktuāli un nozīmīgi pašreizējo ģeopolitisko norišu kontekstā Latvijā un ārpus tās robežām.

Vilnis Baumanis, “Trīs no Pārdaugavas” dziesmu autors pauda gandarījumu, ka mūziķu grupa “Ducele” viņa muzikālos “nedarbus” uzspodrinājusi no jauna.

Koncerta otrajā daļā – “Duceles” dimanta un zelta dziesmu apkopojums – “Kad Tie Zēni prūšos Gāja”, “Kungi Mani Karā Sūta”, “Šitā Zēni Dzīvodami”, ”Meitiņas dziedāja”, ”Jezups”, u.c. dziesmas no grupas pirmajiem diviem mūzikas albumiem “Tā Viš I`” un “Tā Viš I 2”.

Pēc koncerta kopīga fotografēšanās, iespēja izdevīgi iegādāties “Duceles” mūzikas albumus un Noras Ikstenas/Viļņa Baumaņa grāmatu “Trīs no Pārdaugavas” ar grupas dalībnieku autogrāfiem!

IEEJA uz koncertu – BRĪVA!

Ikviens mīļi gaidīts – SVINĒSIM KOPĀ mūsu pilsētas jubileju!

Ar mīlestību Viesītei!

Atpakaļ