KONCERTS – “Kreicburgai” 15!

19.06.2016 - plkst.17.00

Krustpils kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Kreicburga” tuvojas 15 gadu jubilejas koncerts, kas norisināsies 19. jūnijā plkst. 17. 00. Ar prieku tiks izdejotas skaistākās dejas, lai piešķirtu spilgtāku nokrāsu ikdienai un nosvinētu paveikto.

Pirmā lielā uzstāšanās dejotājiem notika vērienīgajā sarīkojumā “Rīgai – 800”. Šo 15 gadu laikā dejotāji pierādījuši savu uzticību dejai. Kolektīva mākslinieciskā vadītāja ir horeogrāfe Aija Rūliete, bet repetitore – Andra Bite. Deju kopai “Kreicburga” ir milzīga pieredze dažādos starptautiskos konkursos un festivālos – tiek iestudētas deju programmas, kas izceļas ar kvalitatīvu māksliniecisko un horeogrāfisko līmeni.

Deju kolektīvs aktīvi koncertē un priecē skatītājus gan tradicionālajos latvisko gadskārtu svētku sarīkojumos, gan ikgadējos pilsētas svētkos. Šogad Līgo dienā “Kreicburga” ar jautrām dejām iesaistīsies izrādē “Skroderdienas Silmačos”, kas notiks mūsu pilsētas brīvdabas estrādē. “Kreicburga” dejo latviešu tautas dejas, kā arī savas vadītājas Aijas Rūlietes jaunrades dejas. Bieži vien deju programmas tiek iestudētas kopā ar bērnu deju kolektīviem “Pastalnieki” un lieliski papildina gan Jēkabpils, gan visas Latvijas kultūras notikumu kalendāru, pulcē daudz skatītāju, jo koncerti vienmēr ir pārsteigumu pilni un saturiski interesanti.

“Kreicburga” aicina ne tikai bijušos dejotājus un līdzjutējus, bet arī visus jēkabpiliešus un citus interesentus uz svētku koncertu Krustpils kultūras namā 19. jūnijā plkst. 17.00.

Uz tikšanos!

Krustpils kultūras nama vadītāja Ruta Kalniņa

 

Atpakaļ