Deju kolektīvu ikgadējais sadancis “Izdejosim saules ceļu” VPDK “Letkiss” 20 gadu jubilejas gadā

25.02.2023 - plkst.18.00 Salas Tautas nams

25. februārī plkst. 18.00 Salas Tautas namā norisināsies deju kolektīvu ikgadējais sadancis VPDK “Letkiss” 20 gadu jubilejas gadā.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Letkiss” dejo, rada svētkus un dāvā tos citiem! Pēc ilgstošā un klusā pandēmijas laika atkal vilkām mēģinājuma tērpus un centāmies sapulcināt dejotājus, atgūt iemaņas un nosargāt kolektīva pastāvēšanu, veidot sastāvu. Kopā mums izdevās un ar lielu prieku šajā mūsu kolektīva 20 gadu jubilejas gadā dosimies arī uz Dziesmu un Deju svētkiem! Bet… pirms tam-pateiksimies Visaugstākajam-spēka un prieka avotam, viens otram, lai svinētu kopā šo skaisto iespēju-būt, celties, radīt, darboties un dāvāt, būt veselam garā un mīlestībā, piedzīvojot dzīvi un izdejojot to rotātu arī dejas rakstos.

Mūsu sadanci rotās vienmēr mainīgie draugu kolektīvi-ilggadīgie un arī jauniegūtie: JDK “Delveri” (Jēkabpils), DA “Laismeņa” (Daugavpils), VPDK “Kastanis” (Birži), VPDK “Augšzeme” (Viesīte), VPDK “Delve” (Jēkabpils).

Pasākums bez ieejas maksas.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, materiāli var tikt publicēti mājas lapā, informatīvajos izdevumos un sociālajos tīklos.

Šajā notikumā mēs posīsimies goda tērpos un mīļi gaidīsim jūs. Tiekamies Salas Tautas namā 25. februārī plkst. 18.00! Lai top!

Inga Lavrinoviča,
VPDK “Letkiss” vadītāja

Atpakaļ