Deju koncerts “Brīnišķīgais ceļojums”

26.02.2022 - plkst.14.00 Krustpils kultūras centrs

26. februārī plkst. 14.00 Krustpils kultūras centrā Jēkabpils Tautas nama Eiropas deju kolektīvs “Daugavietes” aicina ikvienu pievienoties “Brīnišķīgā ceļojumā”! Caur deju koncertā ceļosim pa dažādām pasaules valstīm, iepazīstot mūsdienīgu un tradicionālu deju soļus.

“Brīnišķīgais ceļojums” sāksies ar vecmāmiņas runča došanos uz Rīgu, bet no turienes sāksim apceļot pasauli. Deju soļi aizvedīs skatītājus uz kaimiņzemi Igauniju, Eiropas sirdi Vāciju, romantisko Franciju un karstasinīgo Spāniju. Ceļojums tālāk vedīs pāri okeānam uz tālo Ameriku, no kuras atgriezīsimies krāšņajā Itālijā. Koncerta turpinājumā izbaudīsim Balkānu kalnus, paviesosimies kontrastu zemē Izraēlā un jūras ostā Odesā, bet noslēgumā caur senatnīgo Lietuvu atgriezīsimies mājās Latvijā. “Ceļosim dejā!” – tā aicina “Daugavietes” un kolektīva vadītāja Vika Vanaga. 

Biļetes Krustpils kultūras centra kasē. 
Biļetes cena 2 €.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments, kā arī jālieto mutes un deguna aizsegs, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam. Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda derīgs sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Atpakaļ