Deju KONCERTS “Savu prieku izdejot” – TDK “Delveri” un draugi

06.05.2017 - plkst.18.00

Šī rudens / pavasara sezona sākās, iepriekšējai tā īsti pat nebeidzoties. Nerimstoši darbojamies un septembrī ar jaunu enerģiju uzsākām gatavoties visam, kas saplānots: jaunas, skaistas dejas un daudzi izbraukuma koncerti pie mūsu draugiem. Tomēr vienmēr paturam prātā nākamā gada lielo notikumu – Latvijas simtgadei īpaši izstrādāto Dziesmu un deju svētku programmu, kurā noteikti vēlamies piedalīties.  Savam mērķim esam par soli tuvāk, jo aprīļa sākumā, kad norisinājās ikgadējā deju skate stingras žūrijas priekšā, beidzot ieguvām ilgi gaidīto Augstāko pakāpi. Tagad ir vēl lielāks stimuls neapstāties, bet augt vēl un vēl.

Par visu, kas ir bijis un kas vēl tikai būs, gribam dalīties savā pavasara koncertā “Savu prieku izdejot”.  Atrādīsim jaunāko un skaistāko, ko esam apguvuši, neaizmirstot par mīļām un delverīgām dejām, kas vienmēr atrod vietu mūsu repertuārā. Bet mēs nebūsim vieni. Esam uzaicinājuši savus draugus TDA ”Austris” un VPDK “Artava” no Rīgas, JDK “Zālīte” no Jūrmalas un VPDK “Letkiss” tepat no Salas.

Mēs esam kas vairāk, kā kolektīvs. Mēs esam komanda, mēs esam ģimene. Katrs mūsu atbalstītājs un koncerta skatītājs sniedz mums prieku, tieši tāpēc Jūs esat tie, ar kuriem gribam dalīties visā labajā, kas ar mums noticis.

Gaidīsim ikvienu 6. maijā mūsu mājās – Krustpils kultūras namā – plkst. 18.00, lai priecīgi pavadītu sestdienas pēcpusdienu.

 

Biļetes Krustpils kultūras nama kasē

Biļetes cena 2 €

Jūsu Delveri

Atpakaļ