Didža Rijnieka koncertizrāde “Ceļojums”

21.03.2024 - plkst.09.30 Salas Tautas nams
21.03. plkst. 9.30
Salas Tautas namā pašus mazākos skatītājus priecēs komponista Didža Rijnieka koncertizrāde “Ceļojums”.
 
“Ceļojums” ir pati jaunākā Didža Rijnieka koncertprogramma mazajiem. Koncertā izvēlēsimies, kādā ceļojumā doties. Tas būs pārgājiens. Protams, ka svarīgi ir izvēlēties laika apstākļiem piemērotus apavus un apģērbu. Droši vien, ka vajadzētu paņemt līdz kaut ko padzerties: pienu, kolu vai ūdeni? Bet uzkost? Čipsus vai kaut ko veselīgu? Lai nu kā, bet līdzi var ņemt tikai tik daudz, cik pats var panest. Kas ir svarīgi? Atnes mājās to, ko paņēmi līdzi. Vienalga – tukšo ūdens pudelīti vai sviestmaizes papīru, pat izkošļāto košļājamo gumiju.
 
Pārgājienā var gadīties arī kāda negaidīta tikšanās, piemēram, ar kādu meža zvēru vai kādu nomaldījušos mājas mīluli, piemēram, suni. Kā rīkoties? Protams, pārgājienā visiem ir jāturas kopā, ja kādam neveicas, viņš jāpagaida. Jo tā dara draugi! Koncertā, protams, garantēta līdz dziedāšana un kustēšanās. Burvju triki arī būs!
 
Didzis Rijnieks ir diriģents, komponists, dzejnieks un aranžētājs. Visvairāk ir rakstījis kora mūziku, vairāk nekā 500 dziesmas bērniem. Sacerējis arī lielas formas skaņdarbus: 2 mesas, vairākas kantātes, dziesmu ciklus ar Im.Ziedoņa, A.Čaka un O.Vācieša vārdiem. Darbojies tautas mūzikas un rokmūzikas lauciņos. Pēdējā laikā koncertē pašiem mazākajiem klausītājiem.
 
Biļetes cena: 2,50 €
Atpakaļ