Droša interneta DIENAS aktivitātes

05.02 - 08.02

Piecpadsmito gadu pēc kārtas, 6. februārī, tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena, ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu būt pozitīvam internetā, un veidot labāku interneta vidi.

Aktivitāšu diena “Drošāks internets sākas ar tevi”

Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā 5. februārī tiks rīkota Aktivitāšu diena “Drošāks internets sākas ar tevi!”. Šajā dienā, ar mērķi pievērst interneta lietotāju uzmanību drošībai internetā, aicinām apmeklētājus iesaistīties dažādās aktivitātēs. Mazāko klašu skolēni varēs minēt krustvārdu mīklu, kur burtu jūklī būs jāatrod termini, kas saistīti ar interneta lietošanu. Vecāko klašu skolēni, veicot testu, noskaidros, kas ir privātums, iepazīsies ar riskiem, kuros varam nonākt publicējot personīgu informāciju. Mācīsimies kopā veidot labu, drošu un pieklājīgu interneta vidi!

Informatīva stunda “Esi jauks internetā, cieni citus!”

Jēkabpils Galvenā bibliotēka 8. februārī plkst. 10.20 Jēkabpils vakara vidusskolā organizē informatīvu stundu “Esi jauks internetā, cieni citus!”, kuras laikā tiks izrunāta vispārēja informācija par drošāka interneta dienu. Saruna un radoši uzdevumi audzēkņiem par pozitīvu uzvedību internetā, kā arī iepazīstināšana ar datu bāzi “Letonika”.

Atpakaļ