Eksotisko deju festivāls-koncerts “Deja ir kā vīns” un groziņballe

26.11.2022 - plkst.18.00 Salas Tautas nams

26. novembrī Salas Tautas namā norisināsies eksotisko deju festivāls – koncerts “Deja ir kā vīns”. Arī šoreiz draugus un domubiedrus uz festivālu aicina eksotisko deju studija “Inda”. Koncerts sāksies plkst. 18.00 un tajā uzstāsies eksotisko deju grupas no visas Latvijas, kā arī viesi no Lietuvas. Pēc koncerta – groziņballe ar Jāni Bisānu.

Eksotisko deju festivāla sirds un dvēsele jau kopš tā pirmsākumiem, vairāk kā 15 gadus, ir Anda Supe – diplomēta deju skolotāja ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Anda vada savu deju studiju, pasniedz vairākus deju virzienus, bet austrumu dejas māca jau kopš 2005. gada.

Par dejošanu viņa saka: “Deja ir dzejolis, kurā katra kustība ir vārds. Deja ir viena no retajām lietām, kas rada vienotību, neskatoties uz vecumu vai melodiju. Dejošana ir fiziska aktivitāte, kas uzlabo izturību, kustību koordināciju un muskuļu tonusu. Bet tas nav vienīgais ieguvums dejošanai. Daudzi cilvēki, kas apmeklē deju kursus vai privātas deju nodarbības, ir uzsvēruši arī emocionālus labumus dejošanai – labs noskaņojums, gandarījums un lielāka pārliecība par sevi. Jo dejojot tiek izstrādāti laimes hormoni, kas arī pozitīvi uzlabo emocionālo stāvokli.  Dejas nepieciešamas ik katram cilvēkam! Dejas vairo pašpārliecību, prieku, noņem stresu un mazina nogurumu, vairojot enerģijas pieplūdumu!”

Baudīsim dejas prieku gan vērojot koncertu, gan laižoties dejas ritmos ballē kopā ar Jāni Bisānu.

Galdiņu rezervācija pa tālr. 20233947. 
Biļetes cena bērniem un senioriem 3 €, iepriekšpārdošanā 5 €, norises dienā 7 €. 


Kolektīvu pieteikšanās festivālam-koncertam līdz 13. novembrim, rakstot uz e-pastu: anda.supe@inbox.lv.

Pasākums top sadarbībā ar deju studiju “Inda”.

Atpakaļ